Windows 10 ve simülasyon

Windows 10 ve simülasyon

Bugün sim kumandam geldi hemen açayım simi dedim. Dll hatası verdi. Eksik dll leri indirdim bir türlü çalışmadı. Neyse yenisini indireyim torrentle dedim düzgün dosya bulamadım. Sonradan pc deki klasörümde eskiden indirdiğim setup duruyormuş. 3.0 i kurdum şimdi de pencere hatası veriyor. Böyle birşeyle karşılaşan var mı

Windows 10 ve simülasyon

Kadir Kurt' Alıntı:
Bugün sim kumandam geldi hemen açayım simi dedim. Dll hatası verdi. Eksik dll leri indirdim bir türlü çalışmadı. Neyse yenisini indireyim torrentle dedim düzgün dosya bulamadım. Sonradan pc deki klasörümde eskiden indirdiğim setup duruyormuş. 3.0 i kurdum şimdi de pencere hatası veriyor. Böyle birşeyle karşılaşan var mı
Kadir windows 10 çalışmıyor diye biliyorum bir sürü insan benden 5.0 linki aldı bu konudan dolayı. windows 10 denemedim ama deneyimleyenler vardir. istersen 5.0 linki vereyim phx

Windows 10 ve simülasyon

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Kadir windows 10 çalışmıyor diye biliyorum bir sürü insan benden 5.0 linki aldı bu konudan dolayı. windows 10 denemedim ama deneyimleyenler vardir. istersen 5.0 linki vereyim phx
Abi linki mesaj atarsan çok iyi olur. 2 saattir uğraşıyorum olmadı. Kapatıp bıraktım bende.
1-2 hafta önce denemiştim açılmıştı. Program çalışıyordu ama bugün çalışmadı 2 defa tekrar kurdum olmadı. Link atarsanız yarin 5.0 deneyeyim.
Windows 10 da sadece 5.0 sürümü mü çalışıyor

Windows 10 ve simülasyon

12 in 1 dongle, Hitec Aurora 9X, Phoenix 4.0, Windows 10 Pro 64

Sorunsuz kullaniyorum,

Windows 10 ve simülasyon

Biraz uğraş sunucu işlem bitti. Sim hazır. Phoenix 5 kuruldu. Link için Mustafa abi ye teşekkürer.