WİNDOWS 8.1 de phoenix kurulum sorunu yardım...

golge1710

Yeni Uye

phoenix kurulum sorunu yardım...

Phoenix Sim. 5.0 Upgrade Sonrası Kumanda Algılamaması------Bu konunun başlığı altında çözümü buldum.Aynı sorunu yaşayan arkadaş olursa buradan faydalansın.Bilgilerini paylaşan arkadaşlarada ayrıca teşekkürler..

phoenix kurulum sorunu yardım...

Arkadaşlar phoenix i kurdum.fakat yukarıdaki linke yüklediğim hatayı alıyorum defalarca programı tüm kalıntılarını temizleyerek kurmama rağmen yine aynı hatayı alıyorum.kullandığım işletim sistemi win 8.1 uyumluluk ayarlarından xp sevice pack3 ü ve yönetici olarak çalıştırı seçmeme rağmen simulasyonu çalıştıramadım.Bu sorun hakkında yardımcı olabilecek arkadaş varmı.win7 de sorun olmadan kurabilmiştim.

az önce diğer windows 7 kurulu pc de kurdum normal olarak çalıştı.kurulumda hata yok sanırım.sorun win 8.1 de uyumlu değil sanırım.

ramazan danış' Alıntı:
az önce diğer windows 7 kurulu pc de kurdum normal olarak çalıştı.kurulumda hata yok sanırım.sorun win 8.1 de uyumlu değil sanırım.

Ramazan bey, benim laptop da kurulu win 8.1 üzerinde hiç sorunsuz çalışıyor. Hatta uyumluluk sorunu bile olmadan, siz kumanda cihazı yada dongle ne kullanıyorsunuz?

art tech sim kumanda kullanıyorum.

Şimdi onu bilemedim, sürücü problemi var muhtemelen, ben dongle ve Aurora 9 ile kullanıyorum hiç sorun yok. :)

bilemiyorum bazı arkadaşlar win10 da sorun yok demiş yükseltme yaptım win10 dada aynı sorun devam ediyor.sanırım sorun art tech sim kumandanın usb den tanıtım programı win 8 ve win 10 ile uyumsuz..diger kumandalarda sorun yok anladığım kladarı ile.

RCGroups'da aynı hata ile ilgili bir konu var , belki yardımcı olur :)

Levent Uygun' Alıntı:
Şimdi onu bilemedim, sürücü problemi var muhtemelen, ben dongle ve Aurora 9 ile kullanıyorum hiç sorun yok. :)

Levent abi bende Phoenix de yeni Aurorami kullanmak istiyorum o Dongledan varmi fazla senin garajda yada bildigin bir garajda ? ;D

Evrim SUTEL' Alıntı:
Levent abi bende Phoenix de yeni Aurorami kullanmak istiyorum o Dongledan varmi fazla senin garajda yada bildigin bir garajda ? ;D

Evrimciğim, garajda yok da, ben sana adresi vereyim. ;)

12-in-1 USB 2.0 Dongle Almighty Flight Simulator
Description:
12-in-1 Almighty Flight Simulator Dongle
Support G5 / Phoenix / XTR / Aerofly / VRC / FMS
IBM-compatible PC computer with 1.0 Ghz Pentium 3/4 or AMD Athlon/64 compatible processor.
Microsoft Windows XP, Windows Vista or Windows7 operating system.
256MB system memory (RAM)
4 GB free, uncompressed hard-disk space.
ATI Raeon 9800/NVidia Geforce Ti4200 with at least 128MB memory.
Microsoft DirectX 9.0c or higher DVD-ROM Drive for installation.
1 free USB 1.1/2.0 port.
100% DirectX 9.0 compatible sound card (optional).

Package included:
1 x USB simulator dongle
1 x 3.5mm JR audio cable
1 x Esky small round adapter
1 x Futaba square adapter
1 x Futaba big round adapter
2 x Software DVD

Iste beklemek isime gelmiyor belki TR den hemencecik bulurum diye bakiniyorum etrafa ;D Tam ben siparis ederim biri cikar satar ;D

Evrim SUTEL' Alıntı:
Iste beklemek isime gelmiyor belki TR den hemencecik bulurum diye bakiniyorum etrafa ;D Tam ben siparis ederim biri cikar satar ;D

Yaw, hepsi hepsi 12 Dolar, sen ver sipariş, olmadı gelinceye kadar alırsan, sen satarsın, lazım sonuçta. ;)