WL V911 mi WL V922 mi ?

CarpeDieM

Yeni Uye
Web sitesi
www.facebook.com
Selam arkadaşlar ben merak sardı beni bu helikopterler başlangıç için Hangisini alim hangisi tavsiye edersiniz bu benim alacağım iyi mi dayanıklı mı ?
Benm istediğim özellik: Dayanıklık olmasa ve Uzun Mesafe gitmesi ve Başlangıç için ve sonrası... ve Çok gücüm yok ama Bir kereliğine almak istiyorum Devamı gelirse bilmm =)
Yardımlarını bekliyorum şimdiden tşkler

14.07.14 Tarihli RCKOLIK Yönetim Güncellemesi
Forum olarak son 1 yılda çıkan V922, V977 gibi 6 kanal micro helilerin başarısı nedeniyle, modelciliğe başlangıç modeli olarak kesinlikle V911 tavsiye etmiyoruz. Tavsiyemiz:

- Hemen Simulasyon kumandası temin ederek, düzenli simulasyon çalışması
- Ve arkasından 6 kanal bir heli alınması. Bu 6 kanal micro olabileceği gibi, 450 ve 500 sınıfı profesyonel bir heli de olabilir

WL V911 mi WL V922 mi ?

Forum yönetiminden gelecek cevabı merak ediyorum.

WL V911 mi WL V922 mi ?

Cahit Kaş' Alıntı:
Forum yönetiminden gelecek cevabı merak ediyorum.
:)

Kerim, öncelikle hosgeldin diyeceğim ama bir selamı bile bize çok görüp, kendini tanıtmadan direkt soruna geçmişsin, bu 1 :(p (Ki bu durumda soruna cevap alman güçleşiyor ne yazık ki. Düşünsene sana selamı bile çok görene, sen neden yardım edesin ki, değil mi :( )

Hayır anlamadım nokta, yeni üye olan arkadaşlara otomatik mesajı gelip bu durum özellikle vurgulanıyor, ama hala nasıl gözden kaçıyor anlamakta zorluk cekiyorum :-\

Forumlarda yazı yazarken, standard yazı karakterinden daha büyük yazı yazmak pek uygun olmaz, bu 2. (Mesajını ben standard boyuta getirdim)

Forumlarda chat ya da on-line mesajlaşma platformlarından farklı olarak, Türkçe dil bilgisine özellikle dikkat edilir. Mesela şahsen ben senin mesajını okurken yoruldum. Hatta ilk cümleni okuyunca, yurt dışında doğan ve yaşayan bir gurbetçi kardeşimiz olduğunu düşündüm.

WL V911 mi WL V922 mi ?

özür dilerim abi ben slm yazdığımı sandım.. ve okumayı pek sevmediğimden baya bi üşeniyorum çok özür :( ne diyeceğimi bilmiyorum

Kerim YÜKSEL' Alıntı:
özür dilerim abi ben slm yazdığımı sandım.. ve okumayı pek sevmediğimden baya bi üşeniyorum çok özür :( ne diyeceğimi bilmiyorum
O zaman sana bir abi tavsiyesi :

- Ilk mesajında sınırlı bir bütçen olduğundan bahsetmişsin (ki bu gayet doğal olabilir),
- Bu mesajında okumayı sevmediğinden bahsediyorsun (ki bu olmadı :( )

Bu durumda yol yakınken bu hobiye hiç bulaşıp, başlama derim. Ama tabii ki karar senin, yine de sen bilirsin. Zira para kısmı kısmi önemli, fakat diğer kısımda okuyup, araştırman, çalışman ve sabırlı olman gerekiyor. Yoksa az da olsa harcayacağın paraya yazık.

abi tekrar Özür dilyorum ve yeni bir başlangıç yapalım.
Selam abiler ...
Kerim Yüksel 22 yaşında işsizim Doğma büyüme Adana
nefsime hakimim ama bu tür şeylerde hakim olamıyorum.
abim v911 Fiyatını 100tl civarı
v922 Fiyatı ne kadardır.. ve hangisi tavsiye edersin bir kere bulaştım buna hergün araştırıyorum.. En son sizi buldum çok sevindim Bana yol gösterecek bir abi.
ama kötü bir başlangıç oldu :(

Ben de bu işe yeni başladım sayılır. Ve benim de bu işe şimdilik ayırabileceğim bütçe sınırlı. Ama acele etmedim. Bu forumdaki hemen her videoyu izledim. Konuları okudum. V911 aldım. Hemen ardından V922 aldım.

Tabi V922 kullanmak için bolca Simulator çalıştım. Ve hala duruyor yanımda. Bir motor eskittim. Ve bir çok parçasını yeniledim. Şu an sıfır gibi oldu.

Ama acele edersen motor eskitmeden dağıtırsın helikopteri.

WL V911 mi WL V922 mi ?

Cahit Bey durumu gayet iyi özetlemiş aslında. Onun izlediği yolu izleyebilirsiniz. Yani önce V911 alıp, heli işini sevip sevmediğinize bakarsınız. Bu sırada rahat rahat uçarsınız.

Baktınız hoşunuza gidiyor. Sonra bir sim kumandası alıp, simulasyon çalışmalarına başlarsınız. Şayet 6 kanal heli uçurmak için sabırla çalışabilirseniz de V922 alırsınız.

Tüm bunlar ve daha fazlası aşağıdaki konularda. Hepsini göz atın derim :)

Bu arada tekrar hosgeldiniz ;)

Herşey için Teşekkür ediyorum... Dediğiniz Yoldan gideceğim çok saolun...
Tşkler RC KOLİK

Selamin aleykum abiler..
Satil alacagimda su dikkatimi cekti vardem v911 ve Wltoys v911 arasindaki fark nedir ve hangisini oneriyorsunuz.
Ve sizin bilginiz guvenir bir site var mi veya urunun linkini atarmisiniz. teþekkür ederim hersey icin saygilar.. Kolay gelsin

WL V911 mi WL V922 mi ?

Kerim YÜKSEL' Alıntı:
Selamin aleykum abiler..
Satil alacagimda su dikkatimi cekti vardem v911 ve Wltoys v911 arasindaki fark nedir ve hangisini oneriyorsunuz.
Ve sizin bilginiz guvenir bir site var mi veya urunun linkini atarmisiniz. teþekkür ederim hersey icin saygilar.. Kolay gelsin
İki üründe aynı ve üretici WLToys. Yurtdışı en uygun alabilirsin.

Yurtiçi güvenilir firmalar için aşağıdaki listeye bakıp, araştırabilirsin. Zannedersem biraz pahalı da olsa hobide var. Bakmak ve stok durumunu öğrenmek için bir alo demek lazım.