WL V922 Servo Problemi Çözümü ( Video )

arda

Kıdemli Uye
Bu sorunu yaşayan ve ilk kutudan çıkardıkdan sonra yaşaması mümkün arkadaşlar için konuyu paylaşmak istedim :)

Heliyi ilk aldığım zaman , servo hareketlerinde ciddi bir takılma ve dengesizlik gördüm. Anakart veya servo motorlarında sıkıntı olduğunu düşündüm.

Biraz araştırma yaptıkdan sonra aşağıdaki video ile sorunu çözdüm. Heliyi düzgün bir şekilde sabitledikden sonra tekrar bind ettiğimizde servolar olması gereken akıcılığı kazanıyor.

Video sorunu ve çözümü net olarak açıklıyor ,

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

VL V922 Servo Problemi Çözümü ( Video )

Arda Bey,

Aylar sonra ilk defa 200 uçuş yaptığım V922 benzer durum başıma geldi. Sorun video anlatıldığı gibi yeninden BIND ile çözüldü ama en az 10 defa BIND yeninden denemek zorunda kaldım :laugh: Ama son 10 uçuşta çok şükür bir problem yok %p

Paylaşım için teşekkürler. Kolay erişebilir olması amacı ile bu faydalı bilgiliyi INDEKSLEYELIM ;)

merhaba bugün v922 nin servosunun bu parçası sanırım sıyrıldı servoda bi sıkıntı yok sadece ordaki parçada sıkıntı var gibi önerileriniz nedir yeni sipariş mi?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Fırat' Alıntı:
merhaba bugün v922 nin servosunun bu parçası sanırım sıyrıldı servoda bi sıkıntı yok sadece ordaki parçada sıkıntı var gibi önerileriniz nedir yeni sipariş mi?
Ne yazık ki bu parça ayrı satılmıyor. Eğer kendi imkanlarınız ile tamir edemiyor iseniz tek seçenek yedek servo sipariş etmek :-\

teşekkür ederim mecburen yeni sipariş olucak artık tamir edilmez gibi :(