YAK 54 30 CC With PowerBox Smoke Pump- Special Edition

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Solaklar semalarında görmeye alışık olmadığımız görüntüler vardı geçtiğimiz hafta sonu. Yavuz Bey yeni topladığı YAK 54 ve Smoke Pump ile bizlere resmen görsel bir şölen seyrettirdi.

Hal böyle olunca da, ben de video edit gibi küçük bir katkım olsun, bu anları ölümsüzleştirelim istedim.

Buluşmalar başlığında FULL uçuşunu paylaştığımız videonun, KISA Muzikli ve KISA Muziksiz versiyonlarını hazırladım.

Keyifli seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Full Versiyon ;

10 NUMARA YAĞ KULLANIYOR OLUM BU

ilk vidyoda 1:20 deki yaprak düşüşünden çok etkilendim :D dumanlı olunca görüntü başka güzel oluyormuş :D eline koluna sağlık Yavuz abi şahane olmuş görsellik :)

mehmet abi vidyolar içinde senin eline sağlık abicim :) :thumbup:

Mükemmel uçuş, tebrik ederim ;)

Harika bir görsel şölen olmuş. :thumbup:
Uçanında, hazırlayanında eline sağlık. :saygilar:

Mehmet Bey, vallahi emeğini nasıl öderiz bilmiyorum :bravo: bu kadar uğraş bukadar zaman ayırman doğrusu beni çok etkiledi çok çok teşekkürler :saygilar:

Hüseyin GENCER' Alıntı:
10 NUMARA YAĞ KULLANIYOR OLUM BU

Hüseyin abi 10 numara yağ değil 3W smoke oil pilot tr den aldım, ancak bu olayda sarfiyat çok fazla farklı formüller için araştırma yapıyorum. :saygilar:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Mehmet Bey, vallahi emeğini nasıl öderiz bilmiyorum :bravo: bu kadar uğraş bukadar zaman ayırman doğrusu beni çok etkiledi çok çok teşekkürler :saygilar:
Rica ederiz Yavuz Bey, begendi iseniz ne mutlu bize :saygilar:

Yavuz, duman sistemi çok güzel olmuş eline sağlık, uçuşta kaymaklı kadayıf olmuş :thumbup: zamanında bende bir kaç sistem aldım ama bir türlü uygulamak nasip olmadı

arslan mert' Alıntı:
Yavuz, duman sistemi çok güzel olmuş eline sağlık, uçuşta kaymaklı kadayıf olmuş :thumbup: zamanında bende bir kaç sistem aldım ama bir türlü uygulamak nasip olmadı

Sağol abim, ancak smoke yakıtı 3 dakkada bitiyor :embarras: 500cc depo yaklaşık 3 dakika gidiyor, kısa günde 4,5 litreyi erittik, bu işe çözüm bulmam lazım :D