Yeni Başlayan birisi olarak 450 sınıfı hangi modeli tercih etmeliyim ?

Yeni Başlayan birisi olarak 450 sınıfı hangi modeli tercih etmeliyim ?

Olcay Akdoğan' Alıntı:
Mehmet bey iyi günler yoğunluğumdan dolayı forumu yeterince takip edemiyorum yanlış bir yere yazdıysam şimdiden mazur görün. Öneriniz üzerine TREX 450 Pro V2 Super Combo almak istiyorum bunu nereden alabilirim birde bunu aldıktan sonra başka şeyler almam gerekir mi almam gereken şeylerin linkini vermeniz mümkün mü şu an v922 ile çalışıyorum bu yaz bu işte biraz ilerleyip öğrencilerime model heli klubü açmak istiyorum. fiyat olarak çok yük olacaksa bunların parçalarını her ay alarak 4 ayda toplamayı düşünüyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Süper combo ile tüm elektronik hazır olarak paketin içinden çıkıyor Olcay Bey. Bunları sizin toplayıp, ayar yapmanız gerekecek ki bu konuda her türlü bilgi zaten forumda mevcut.

Bunun harici ekipman olarak ise Kumanda + Alıcı, Şarj Aleti, Lipo Pil ve alet takımlarına ihtiyacınız olacak.

Kumanda hariç, diğer ürünleri yurtdışı sitelerinden alabilirsiniz. Genel de helipross, helipal firmalarının fiyatları en makul olanlar. Ama diğer sitelerdeki kampanyalara da göz atmakta fayda var

Gümrük olaylarını ise şuradan inceleyebilirsiniz.