Yeni Basliyorum- Hangi RC Araba modelini Seceyim ?

Mehcur

Yeni Uye
Merhaba Abiler,Kardeşler Bu hobiye fena merak saldım ve ben araba almayı düşünüyorum lakin hiçbirfikrim yok ama şöyle bir sitede fiyatları çok fazla olmayan iyi araçlar buldum sizce hangisini seçmeliyim bi 400 liralıktan bida 200 liralıktan en iyisini söylerseniz çok mutlu olurum.Genelde Drift yapmak çok isterim biraz uzun oldu vaktinizi ayırırsanız Çok mutlu olurum şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

Ahmet,

Keske yardim istemeden once, tanisma bolumunde kendinden biraz bahsetseydin :embarras:

Bu arada kac yasindasin, profilde bos gecmissin :( Neyse sorularin cevabi kidemli eski araba ustasi Mesut Beyde. Sana kesin en dogru tercihte yardimci olacaktir ;)

NOT: Bu arad konu basligi aciklayici olursa, daha hizli cevap alabilirsin ;) Basligi degistirdim senin yerine %p

Çok Teşekkür Ederim Yorumları bekliyorum

Ahmet merhaba;

Şimdi ilk önce içindeki drift merakı kalıcı mı yoksa gidici mi önce bunu kendine sorman lazım
Daha sonra kendine bir yol çizersen senin için daha iyi olur en azından boşa para vermiş olmasın
fiyat aralığını minimuma zaten sen otomatik olarak çekmişsin :)

Benim amacım evde ''damda'' :laugh: takılayım işte orasıyla burasıyla biraz oynayayım bir iki modifiye yapayım diyorsan: Tamiya TT01 şasi
ileriye dönük hobi amaçlı yapacağım diyorsan şimdilik seni fazlasıyla tatmin edecek olan şaşi : sakura d3 veya team magic e4d +MF kiti takarsın keyfine diyecek yok fakat

İleri seviye için minimum: 1000 tl
Beni rezil etmesin dersen 500 tl'yi az geçer
Yok abi ne yaptın sen dersen verdiğin linklerden herhangi birini alabilirsin :saygilar:

Tabi bunlar benim görüşüm araba olarak hiç bir modelim olmadı ama çok araştırdım çoğu kişiye sordum bunların dışına çıkanı görmedim

Teşekkürler

Barış TEPE' Alıntı:
Ahmet merhaba;

Şimdi ilk önce içindeki drift merakı kalıcı mı yoksa gidici mi önce bunu kendine sorman lazım
Daha sonra kendine bir yol çizersen senin için daha iyi olur en azından boşa para vermiş olmasın
fiyat aralığını minimuma zaten sen otomatik olarak çekmişsin :)

Benim amacım evde ''damda'' :laugh: takılayım işte orasıyla burasıyla biraz oynayayım bir iki modifiye yapayım diyorsan: Tamiya TT01 şasi
ileriye dönük hobi amaçlı yapacağım diyorsan şimdilik seni fazlasıyla tatmin edecek olan şaşi : sakura d3 veya team magic e4d +MF kiti takarsın keyfine diyecek yok fakat

İleri seviye için minimum: 1000 tl
Beni rezil etmesin dersen 500 tl'yi az geçer
Yok abi ne yaptın sen dersen verdiğin linklerden herhangi birini alabilirsin :saygilar:

Tabi bunlar benim görüşüm araba olarak hiç bir modelim olmadı ama çok araştırdım çoğu kişiye sordum bunların dışına çıkanı görmedim

Teşekkürler

Teşekkür ederim dediğiniz Tamiya TT01 şasi nerden temin edebilirim.