Yeni ışıklandırma uygulaması

Bir... Niye durup dururken slat ekleyelim. Manyak mıyız olm biz!
İki... Hezarfen pistlerinde "imminent engine start" indikatörü olarak beacon şart. Eski modellere de retrofit kitler takıyoruz!
Üç... Rudder için önerdim ama arkadaşım kablolamayla uğraşamam diye istemedi.
Dört... Elimi kimseye öptürmüyorum. Bıraksam millet sırada!
Beş... Stork değil Storch!
Offf yaa hayatımın her anında cehaletle savaşıyorum! :p:p:p

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Bir... bu uçağı almak zaten manyaklık, bir de ışık ekliyorsunuz, slat ekleseniz çok mu :)

İki... o beacon zorunluluğu çitin öte tarafında :) hatta kuleden izin almadan motor çalıştıramazsın bile. Son ziyaretimden buyana geçen iki ayda aynı uygulamayı model
uçak pistine de taşıdıysanız helal olsun :saygilar:ama o zaman ışık retrofit kitleri kurtarmaz, her uçağa tescil her pilota da telsiz gerekir :evil:

Üç... uçağın sahibi senden kablosuz seyrüsefer ışığı yapmanı istemiş ama çuvallamışsın görünüşe göre, beaconla göz boyamak o da işe yaramazsa power ledli iniş ışıklarıyla kör etmek suretiyle örtbas etmeye çalışıyorsun :p:p:p

Dörde lafım yok :saygilar:(adminler şu smileylere bir de el öpen smiley eklesek mi :evil:)

Beş... stork storch farketmez hepsi leylek :) esas mesele uçağa neden leylek dendiğini bilmekte ;)

Ohhh süper, ortam şenlendi biraz :laugh::laugh:

Bizim Sümer abimle navigasyon ışıkları konusundaki didişmelerimizin nerdeyse 10 yıllık bir geçmişi vardır, hani bilmiyenler için ekleyeyim :)

Benle laf yetiştireceğine Panther'in başına marş marş...

Abim Panther'e de bir set ışık lazım, bi el atıversene sana zahmet :)

Bide AoA Indexer ışık seti üzerinde ARGE yapmaya başlarsan iyi olur sanki. Scale uçaklar bir yana her tür RC sabit kanat için çok faydalı bir aparat olur ;)

Tartışmıyoruz. Kavga ediyoruz. Kanlı! :p :D

Evren Beyciğim ben Panther'in ışıklandırmasını iki günde hazır ederim de sen kargo için para biriktirmeye başlasan iyi olur sanırım! :p AoA indexeri biraz açarsan hemen hallederiz. :D Uzaktan bakarak uçağın kritik AoA'ya yaklaştığını mı anlamak istiyorsun?

Evren Beyciğim ben Panther'in ışıklandırmasını iki günde hazır ederim de sen kargo için para biriktirmeye başlasan iyi olur sanırım! :p AoA indexeri biraz açarsan hemen hallederiz. :D Uzaktan bakarak uçağın kritik AoA'ya yaklaştığını mı anlamak istiyorsun?[/QUOTE]

SÜMER abi bende zenoah g320 motora stop istiyordum. :)
Tartışmıyoruz. Kavga ediyoruz. Kanlı! :p :D

Evren Beyciğim ben Panther'in ışıklandırmasını iki günde hazır ederim de sen kargo için para biriktirmeye başlasan iyi olur sanırım! :p AoA indexeri biraz açarsan hemen hallederiz. :D Uzaktan bakarak uçağın kritik AoA'ya yaklaştığını mı anlamak istiyorsun?

SÜMER abi bende zenoah g320 motora stop istiyordum. :)[/QUOTE]

Manyetolu mu?

Evet abi bir ara yapmıştık sorun çıkmıştı istop etmedi tekrar geri gönderdim falan hatırladıysan

Tam nasıldı? Önce çalışmış sonra mı saçmalamıştı? Bence epey bir deneyim birikti. Bu işe tekrar el atabilirim gerekiyorsa.

Tam nasıldı? Önce çalışmış sonra mı saçmalamıştı? Bence epey bir deneyim birikti. Bu işe tekrar el atabilirim gerekiyorsa.

Olabilir abi ben hazırım seni bekliyorum öğünden beri :) Evet abi önce bir iki defa çalıştı hatta motor çalışmazken sorunsuz ama motor çalıştıktan sonra bir yada iki defa çalıştı sonra saçmaladı hatta gaz servosunu etkilemişti yanlış hatırlamıyorsam. Video çekmiştim sana sanırım. Bayagı bir istop etmek için uğraştım etmemişti sonra zorda olsa durmuştu.