Yeni LOGO 700 XXtreme Yolda mi Acaba :)

Şu an için derken :rolleyes: İlerde olur mu diyorsun İbrahim :laugh:

Bu paraya iki adet protos max v2 alırım kafama göre upgrade yaparım çatır çatırda uçarım olmadı birisini uçurur diğerini yedek yaparım 408 sterlin çok iyi fiyat protos max v2 ye :)

Kemal Katırcı' Alıntı:
Bu paraya iki adet protos max v2 alırım kafama göre upgrade yaparım çatır çatırda uçarım olmadı birisini uçurur diğerini yedek yaparım 408 sterlin çok iyi fiyat protos max v2 ye :)

Mantıklı ;)

Bu arada Protos Max fiyatları da değişiyor artık poundun 3,75 lere düşmesinin ardından... Fastlad ve midland fiyatları yukarı çekmeye başladılar. Sonuçta onlar da kitleri dolarla euroyla alıyorlar, poundla satıyorlar. Zarar ederler aynı seviyede tutarlarsa...

Fastladde eski fiyat olan 441,66 pounddan hiç kalmadı. Yeni kitler 595 pounddan satılacak. Brain2 ile gelecekler... Brain1 ile Brain2 arasında 20-30 pound kadar fark vardı... Peki neden 150 pound arttı, açıklaması ingilterenin zararları...

Midland ise eski brain1 li kitlerin fiyatını 483 pounda çekti... Brain çıkarılırsa 75 pound indirim yapıyor (güzel indirim), 408 pounda geliyor dediğin gibi... Ama pal yok kitte onu da belirtelim... Brain fiyatı yaklaşık olarak ana pal + kuyruk pali gibi... ana pal 80 pound yaklaşık ve kuyruk pali de 20 pound (iyi markaların ürünleri)...

(Eskiden 441 pounddu midlandde de ama brain için 50 pound düşerdi.. 391 pounddu ünitesiz... kuru kiti çaktırmadan 17 pound arttırdılar, kur dezavantajından dolayı)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şu an için derken :rolleyes: İlerde olur mu diyorsun İbrahim :laugh:

İnan ilerde olur mu bilmiyorum Rasim ama açık bir kapı bırakmak istedim yorum yazarken tükürdüğümüzü yalamayalım diye ;D :laugh:
Fiyatı özellikle beklediğimi söylemiştim sana fakat bu fiyata çok ama çok zor. Yazık yani ;)

Biz protosa yüklenelim bakalım %p kısmet ne zaman olursa artık :saygilar:

Gaui de yaşadığım hayal kırıklıklarının ardından aklım ciddi ciddi max 2 ye kayıyo ses olsun görüntü olsun basit ve sağlam frame yapısı beni cezbediyo önceden kayışlı model sevmezidim fakat artık kayış diyorum sadelik diyorum minimum dişli diyorum nasip olur inşallah bigün inşallah zaman ne gösterecek bakalım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

yanii.. aglayalım mı şimdi :laugh:

Peri masalı de Supermis Emre :lol: :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fastlad'e de geldi önsipariş konusu an itibarıyle... Fiyatta çok bir fark yok, 700 pound (yaklaşık 905 dolar).... 83 poundu preorder deposit, kalanı (616.66 pound) kit geldiği zaman...

Temmuz sonu, ağustos başı gelmesi bekleniyor.

Midland'de de aynı para...

Kit çıktı ama anlaşılan o ki main gear üzerindeki test ve çalısmalar hala devam ediyor :D

Mirko Cesena paylaşımı :
New smaller main gear for Logo 700. Can not wait to test. We have saved more than 60 grams on it.

The old combination was 175 / 18 = 9.722 (Rotor 2200 RPM = Motor 21388 RPM)

The new one is 136 / 14 = 9.714 (Rotor 2200 RPM = Motor 21371 RPM )

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güzel bir kare... Irch'dan...

Fastlad her zamanki gibi agırdan alıyor. Midlandde ise stok gelmiş, vtx 717 pallerle 700 pound.

136T, 25° herringbone ana dişli ile geliyor. Bütün takım pilotları dahil 4525-520kv ultimate motorla kullanıyorlar. Daha büyük motor kullanıyorsanız ana dişliyi eski logo 700 xxtreme deki gibi kullanın demişler.

13T ve 14T pinyonlar var şimdilik...

5000mah pillerle ve standart donanımlarla 5.3kg oluyor. Tabii ki daha hafif setuplar da mümkün.

Scorpionun 6mmx55mm ölçülerinde motor şaftlı 4525 motoru var. Diğer 4525 ler için de ayrıca motor şaftı satılıyor.

VTX paller amerikada 160 dolardan gidiyor... Kullananlar memnunlar çok... Ama ne gerek var, Zeal la takılırım diyenler de var..

700 pound düşündürür biraz. :islik: Aling 700X'i çıkarmadan önce geleydi iyiydi. :laugh:

Birde şu dişli oranını çok kurcaladı bu sefer Mikado. :rolleyes: Şahsen ben bir süre modeli izlemek gerek diye düşünüyorum.

Ama her türlü yenilik güzeldir, heli camiasına hayırlı uğurlu olsun. :RCKolik: