Yeni Modelim 180 CFX

Yeni Modelim 180 CFX

Mehmet Abi dediğin gibi yeni delikler açtım.. Yoksa canopy oturmuyor.

Yeni Modelim 180 CFX

Microheli sitesinden yeni canopy ve sarı kuyruk borusu geldi. Canopynin deliklerini biraz geride. İstediğiniz kadar zorlayın.Heliye sığması mümkün değil.Hatta orijinal iniş takımı takıp denedim. Gene olmadı. Mecbur iki adet delik açtım.Zeal paller ile tam vitrinlik oldu :) Ama zeal pallerin performansı lynx 160 mm pallerin yanından bile geçemez. Çok net performans farkını hissedebiliyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yeni Modelim 180 CFX

Güle güle kullan Oğuzhan, model söyledin gibi tam vitrinlik olmuş. :halay:

Pal konusunda bariz bir şekilde performans farkının hissedilebilir olması enteresan bir tespit olmuş. :rolleyes:

Lynx pallerle zeal paller arasında ciddi bir ağırlık ve esneklik farkı var diye düşünebiliriz bu durumda. Lynx daha iyi hissettiriyor doğru anladıysam. ;)

Yeni Modelim 180 CFX

Türker Abi ağırlık olarak bakmadım. Esneklik olarak lynx paller daha esnek.Hatta zeal pal hiç esnemiyor gibi. Zeal pal 5 mm kısa. Ne zaman zeal palleri taksam sanki helinin performansı azalıyor. Lynx pallerle daha atik ,daha kısa mesafede ınverte geçiş hissi duyuyorum. Bu durumdan dolayı zeal palleri aldığımdan beri 7-8 pil kullanmışımdır. Daha çok foto çekimlerinde kullanıyorum :)

Yeni Modelim 180 CFX

Model yakıyor maşallah Oğuzhan %p
Kırımsız uçuşların olsun inşallah :saygilar:

Yeni Modelim 180 CFX

Model çok yakışıklı nazar değmesin %p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni Modelim 180 CFX

Zeal paller microlarda çok hoş duruyor , canopyde çok yakışmış güle güle kullan :)

Yeni Modelim 180 CFX

Teşekkürler Doğukan.. :) Bende zeal palleri görüntü olarak çok beğeniyorum...

Yeni Modelim 180 CFX

Hayırlı olsun Kırımsız uçuşlar.. :saygilar:

Yeni Modelim 180 CFX

Oguzhan hocam bu model sende bir başka güzelleşti sanki :thumbup:

Yeni Modelim 180 CFX

Yahu bu adamlar bu kanopinin deliklerini belirlerken kafa ayık mı olmuyor acaba :D Bir mail atmak lazım aslında, amacınız nedir diye :) Bu arada zeal karbon paller plastiklerden daha az performanslı olması 520 likler içinde benzer bir durum olduğunu düşündürmeli mi acaba?

Yeni Modelim 180 CFX

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Bu arada zeal karbon paller plastiklerden daha az performanslı olması 520 likler içinde benzer bir durum olduğunu düşündürmeli mi acaba?

Düşündürmemeli :)

Yeni Modelim 180 CFX

mustafa baydaş' Alıntı:
Hayırlı olsun Kırımsız uçuşlar.. :saygilar:

Teşekkür ederim :)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Oguzhan hocam bu model sende bir başka güzelleşti sanki :thumbup:

Sağol Mehmet Hocam :) Uçurmak kadar modeli modifiye edip seyretmekte zevk veriyor... Bu işte en iyi blade heliler ile oluyor :)

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Yahu bu adamlar bu kanopinin deliklerini belirlerken kafa ayık mı olmuyor acaba :D Bir mail atmak lazım aslında, amacınız nedir diye :) Bu arada zeal karbon paller plastiklerden daha az performanslı olması 520 likler içinde benzer bir durum olduğunu düşündürmeli mi acaba?

Evet bu konuya sende değinmiştin sanırım.. Carbon canopyler zor sığıyor diye...Ama benim canopy hiç sığmadı. Paller konusuna gelirsek piskolojikmidir bilmem ama lynxin palleri daha performanslı geliyor bana.. :) 5mm uzunluğun etkisinden olabilir.