Yeni Plafform için Düşünce, Öneri ve Hata Bildirimleri

Yeni Platform olan XENFORO nasıl buldunuz ?

• Çok beğendim

Oy: 48 64.0%
  • Beğendim

Oy: 17 22.7%
  • Pek beğenmedim

Oy: 3 4.0%
  • Benim için fark etmez, ben içeriğe bakarım

Oy: 7 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Merhabalar.Ben de küçük bir öneride bulunmak istedim.Eski forum sistemindeki en son mesaj yazılan konulara alışmıştık.Şuan ise sayfanın en üst kısmında sadece 7 mesaj görünüyor.Eski forumdaki gibi aynı yerde 20 kadar konuları görebilsek daha güzel olabilir.Saygılarımla. :)

Şu konuya baktın mı :

Forum değiştiğinden beri bilgisayardan bakmaya fırsatım olmamıştı, telefona göre daha çok inceleme şansım oldu, sonuçta oyumu ''beğendim'' den ''çok beğendime'' değiştirmeye karar verdim. Yeni halimiz çok daha güzel tekrar teşekkür ediyorum emeği geçenlere.:saygilar:

Şimdi ana sayfadan değil de yoğunlukla NELER YENİ den takip eder olduk ya...

Her seferinde DAHA FAZLASI demek baymaya başladı. Eskiden de ana sayfa dipte olan konu sayısı 10 adet yetmediği için 25 e çıkarmıştık.

Şimdi forumda takılmak istiyoruz veya ne muhabbetler dönüyor görmek istiyoruz. Ana sayfada 7 tane son konu var, yetmiyor. Neler Yeni diyoruz ama orda da 10 tane var, ana sayfadan pek bi farkı yok ilk açışta. O da yetmiyor ve haliyle daha fazlası diyoruz her seferinde.

Default görüntülenen 30 olsa, daha fazlası dedikçe 10ar 20şer arttırsa daha iyi olacak bence.

• Beğen
Tepkiler: Anıl Tosunlar
Default görüntülenen 30 olsa, daha fazlası dedikçe 10ar 20şer arttırsa daha iyi olacak bence.
Bunu ilk hafat sordum zaten arkadaşlara ama cevap veren olmadı ne yazık ki :( Belki yurtdışına sormak lazım yeniden.

Buradaki sıkıntı şu. "NELER YENI" sayfası default olarak dizayn edilirken sadece "Yeni konular" için değil aynı zamanda "Yeni Profil mesajları" ve "Yeni Kaynak Paylaşımları" (ki bu modulü kullanmıyor) toplu halde gösterildiği bir sayfa.

Biz sadece Yeni konular için kullandığımız için böyle extra tıklama işi çıkıyor bizler için.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Oncelikle yeni tasarim bence cok guzel emegi gecenlerin ellerine saglik gercekten hakkiniz odenmez cunku en guzel forumlardan birine sahibiz sayenizde.

Tabletten foruma girdigimde search butonuna basiyorum aciliyor sonra bir anda kayboluyor tablet samsung.sadece sayfanin en altina inip tiklarsam duzgun calisiyor.cok onemli bir sorun degil hatta belki bende sorun vardir ama bilginiz olsun istedim.

Oncelikle yeni tasarim bence cok guzel emegi gecenlerin ellerine saglik gercekten hakkiniz odenmez cunku en guzel forumlardan birine sahibiz sayenizde.

Tabletten foruma girdigimde search butonuna basiyorum aciliyor sonra bir anda kayboluyor tablet samsung.sadece sayfanin en altina inip tiklarsam duzgun calisiyor.cok onemli bir sorun degil hatta belki bende sorun vardir ama bilginiz olsun istedim.
Güzel geri bildirim için teşekkür ederiz Anıl.

"Arama" özelliğini az önce Iphone IOS telefonda test ettim, herhangi bir sıkıntı tespit edemedim :rolleyes:

Yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın, şöyle bir hata veriyor.:)

Excel çalışma sayfası yükleyemeye izin vermiyor.

Yanlış yere yazıyorsam kusura bakmayın, şöyle bir hata veriyor.:)

Excel çalışma sayfası yükleyemeye izin vermiyor.

Levent abi, Mehmet abi daha net cevaplar ama, bildigim kadariyla eklentiler icin yukelenebilecek dosya uzantilari sinirli. Bu dosyayi yuklemek icin .xlsx olan uzantiyi .txt yapabilir ve o sekilde yukleyebilirsin. Tabi indiren kisinin de uzantiyi yeniden .xlsx yapmasi lazim acabilmek icin.

Anladım Emrecim, o zaman "not" olarak uzantıyı değiştirmek gerektiğini de yazmak lazım ki indiren açabilsin.:D

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman

Ekli dosyalar

• test.xlsx
    6.5 KB · Görülme: 2
Benim bir sorum olacak bir süredir mobil üzerinden bir şeyler yazmaya çalıştığımda ciddi ağırlaşma yaşıyorum. Hiç bir başka fonksiyonda sorun yok ama klavyeye basıyorum ve yazının çıkmasını bekliyorum. Bu sadece benim yaşadığım benden kaynaklı bir sorun mu acaba tam emin olamadım. Eşimin telefonundan da denedim çünkü benimki kadar yavaş olmasada o da ağır geldi bana bir sorayım istedim.

Benim bir sorum olacak bir süredir mobil üzerinden bir şeyler yazmaya çalıştığımda ciddi ağırlaşma yaşıyorum. Hiç bir başka fonksiyonda sorun yok ama klavyeye basıyorum ve yazının çıkmasını bekliyorum. Bu sadece benim yaşadığım benden kaynaklı bir sorun mu acaba tam emin olamadım. Eşimin telefonundan da denedim çünkü benimki kadar yavaş olmasada o da ağır geldi bana bir sorayım istedim.
Ben Ipad ya da Iphone şu ana kadar böyle bir sıkıntı yaşamadım İzzet Hocam.

Siz hangi telefon, işletim sistemi browser kullanıyorsunuz peki ? Başka bir tarayıcı kullanmayı deneme imkanınız var mı ?