Yeni T-Shirt Siparişi verilecek mi? - Ön Sipariş Listesi

Selçuk Erdoğmuş

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.lazersanatevi.com
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba :RCKolik:

T-Shirt basımı için sipariş verilecek mi? Eğer verilirse ben de bir tane almak istiyorum. Sanırım sipariş için 10 kişiye ihtiyacımız var. Kaldı 9 kişi. :)

Saygılarımla; Keyifli forumlar.:):saygilar:

Edit: @Burak Ağcayazı ve @Ali Emre KAYGIN RcKolik Ankara ekibi olarak sizden de yorum bekliyorum. :)

-----------------------------------------------------------------
Ön Sipariş Listesi:
1- Selçuk Erdoğmuş
2- Ali Emre Kaygın
3- Yıldıray Peker
4- Özgür Korkmaz

------------------------------------------------------------------

Minimum sipariş adetimiz 10 adettir. Bu sayıya ulaşılması halinde sipariş verilerek, imalat yapılacaktır.

XXS- 4XL Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = 60 TL (KDV Dahil)
5XL Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = 65 TL (KDV Dahil)
6XL-8XL Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = Özel fiyat alınacak
3XS- 7XS Çocuk Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = 60 TL (KDV Dahil) (Bisiklet yaka olacaktır)

NOT: Geçen sene olduğu gibi foruma katkı amaçlı 6 TL bu fiyatların içindedir.

NOT: Kargo için toplu bir anlaşma yapılarak en uygun fiyatta gönderim yapılmaya çalışılacaktır. Mesafe, sipariş adetine bağlı olarak Kargo bedelinin 10-15 TL arasında olması beklenmektedir. Şu aşamada ne yazık ki net bir kargo bedelini sizlerle paylaşamıyoruz.

Kargo bedeli ürün teslimi sirasinda kargo firmasina yapilacaktir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
polo yaka değilde v yaka yada hekim yaka gibi bişey olursa bende alabilirim hayatım boyunca polo yaka giymedim sevmiyorum polo yakayı

• Beğen
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş
Geçen sene en son 54 TL + 6 TL (Forum destek) = 60 TL sipariş vermişiz. Eğer sayı 10 bulursa bu seneki rakamları öğreniriz.

Arkadaşlar firma ile az önce görüştüm. Artık daimi müşterisi olduğumuz için sağolsun bizi kırmadılar ve bu sene de geçen seneki fiyatları verdiler.

Yani Tisörtlerimizde ZAM yok :thumbup:

XXS- 4XL Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = 60 TL (KDV Dahil)
5XL Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = 65 TL (KDV Dahil)
6XL-8XL Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = Özel fiyat alınacak
3XS- 7XS Çocuk Tisört (Her iki tasarım için de geçerli ) = 60 TL (KDV Dahil) (Bisiklet yaka olacaktır)

NOT: Geçen sene olduğu gibi foruma katkı amaçlı 6 TL bu fiyatların içindedir.

NOT: Kargo için toplu bir anlaşma yapılarak en uygun fiyatta gönderim yapılmaya çalışılacaktır. Mesafe, sipariş adetine bağlı olarak Kargo bedelinin 10-15 TL arasında olması beklenmektedir. Şu aşamada ne yazık ki net bir kargo bedelini sizlerle paylaşamıyoruz.

Kargo bedeli ürün teslimi sirasinda kargo firmasina yapilacaktir.

polo yaka değilde v yaka yada hekim yaka gibi bişey olursa bende alabilirim hayatım boyunca polo yaka giymedim sevmiyorum polo yakayı
Tayip ne yazık ki tasarım şeklimiz belli ve bunu değiştiremiyoruz.

Ama kumaşın cinsinden dolayı polo yaka normal tisortlerde olduğu gibi rahatsız etmiyor. Yine de karar senin tabii ki :)

• Beğen
İlk mesaja ÖN SİPARİŞ listesi ve fiyat detayları ilave edilmiştir.

MIN Sipariş adetimiz 10 adettir. Bu sayıya ulaşırsak, yeni bir konuda Final sipariş listesi, ebatlar ve ödemeler paylaşılacaktır :saygilar:

• Sevdim