Duyuru Yeni Temamız (MODERN) Kullanıma Alınmıştır.

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

MODERN Temamızı beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    60
Bir sorum olacak yapılabilitesini bilmiyor olsamda acaba windows ile girdiğimizde bir konunun üzerine geldiğimizde örneğin multikopter teknik, arkaplan resminin kaybolup yazıların okunabilirliğinin arttırılması mümkün olur mu? Veya böyle bir değişiklik kullanışlı olur mu?
Default olmayan buna benzer bir özelliği kendimiz demoda ilave etmiştik. O da şu:

Bir bölümün üzerine gelip TIKLANINCA resim KOYULAŞIYOR. Amacımız bölüm resmine tıklanınca alt bölüme direkt geçiş yapmaktı. Ama resim üzerinde bulunan alt bölüm linkleri ne yazık ki bunu teknik olarak imkansız kıldı. Sonra kafa karışmasın diye canlı sitede bu özelliği iptal ettik.

Madem okunma konusunda fayda olacağı düşüncesi var, ki bana da mantıklı geldi, bu özelliği deneme amaçlı olarak aktive ediyorum.

Kısaca : Bir bölüm resmî tıklanınca resim koyulaşacaktır,

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bizim kullandıklarımızda multikopter oluyor 50-70-100cm lik modellerimiz bile var :lol::lol:
Bu modeller çok olmaz diye 500 sınıfı ve üzeri olarak düşünmüştük. İhtiyaç var ise yeni bölüm açarız hiç sorun değil :D

Her ne kadar bizler yeni temamız MODERN dizayn ederken büyük bir zevk ve beğeniyle yapmış olsakta, bunun sizler tarafından bu kadar benimseneceğini düşünmemiştik :thumbup:

Neticede yılların forum alışkanlıkları göz konusu. Bir de bu tür işler zevk meselesi olduğu için doğal olarak kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor.

Bugün itibari ile yeni tema yayınlanalı 48 saatlik bir süre geçti. Bu süre zarfında %100 emin olmamakla beraber en az 120 farklı kişinin foruma girdiğini düşünüyoruz.

Bunlardan sadece 7 üyemiz CLASSIC temaya geri dönüş yapmış ve geriye kalan 113 üyemiz yeni temayı beğenerek kullanmaya devam etmiş :yuppi:

YENI TEMA KULLANIM oranımız : % 94

An itibariyle Ankette BEĞENME Oranımız : % 88

İlginize ve desteğinize bir kez daha teşekkür ederiz arkadaşlar, ne diyelim harikasınız :bravo::RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi telefondan klasik, pc den modern temayı kullanmak istiyorum ama en son hangi temayı seçtiysem her ikisinde de o tema geçerli oluyor. Bu duruma bir şeyler yapılabilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet abi telefondan klasik, pc den modern temayı kullanmak istiyorum ama en son hangi temayı seçtiysem her ikisinde de o tema geçerli oluyor. Bu duruma bir şeyler yapılabilir mi ?
Bildiğim kadarı ile tema seçimi kullanıcı bazlı kayıt ediliyor. Bu nedenle böyle bir imkan yok diye biliyorum. Ama yine de bir teyid edelim.

Güncelleme yapayım konuya.
Bu sistemde DEFAULT olarak var olan bir özellik değil @Kadir Kurt .

Ancak ilave eklenti kurularak böyle bir imkan sağlanıyor. Sorun şu ki eski Xenforo için bu tür eklentiler var iken, 3 ay önce çıkan yeni Xenforo-2 için bu tür bir eklenti henüz yazılmamış.

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt
Bir bölümün üzerine gelip TIKLANINCA resim KOYULAŞIYOR. Amacımız bölüm resmine tıklanınca alt bölüme direkt geçiş yapmaktı. Ama resim üzerinde bulunan alt bölüm linkleri ne yazık ki bunu teknik olarak imkansız kıldı. Sonra kafa karışmasın diye canlı sitede bu özelliği iptal ettik.
Artık RESIMLERE TIKLANINCA direkt ilgili bölüme gidilebiliyor arkadaşlar.
Bu eksik olan özelliği de uğraştık ve yaptık :saygilar:

Kendi açımdan klasik olan hiçbirşeyi yenileme ihtiyacı duymayan da takıntılı bir yönüm var.
Bu sebeple farketmez dedim , olması gerekli ise bir şekilde adapte olurum.

Ben sadece açılan güzel bir konunun arada kaynayıp gitmesine üzülürüm.

Açılan güzel ve kaynak konuların arada kaynayıp gitmesine öyle yeni ve mukemmel bir özellikle çözmeyi hedefliyoruz ki. şu an dünya bile örnekleri çok az :RCKolik:

Ürün dün piyasa çıktı. Biz de durur muyuz hemen satınaldık ve test çalışmalarına başladık.

Ürün yeni olunca forum ile entegrasyonda bazı hatalar var şu aşamada. Ama zaman içerisinde hepsini çözeceğiz inşallah ki bir kısmını çözmeye başladık. Büyük ihtimal bayramdan sonraki döneme hazır etmeyi hedefliyoruz ( Malum yaz dönemi, tatil olayları falan var :D )

Şöyle bir tüyo vereyim. İşlerinizden dolayı haftada 1-2 kez foruma girebiliyorsunuz ve ilgi alanınız uçak. Tek bir tuşla geçen dönem içerisinde uçak ile ilgili bizim tarafımızdan kaynak olarak nitelendirilmiş tüm konuları görüp, inceleyebileceksiniz.

Hem de forum altyapısının içinde ama farklı bir tad ve lezzetle:thumbup:

Neyse daha fazla detay vermeyelim ki, biraz daha fazla merak uyandıralım. Bizi izlemeye devam edin :)