Yeni yapacağım model ile ilgili sorularım

Şakaaaa... Antalya'da model uçakla uğraşan kimse yok muuu? Hadi canım!

Ben olsam ilk yapacağım model için en az 4 motorlu düşünürdüm!!!

Gencecik pırıl pırıl adamsın. Zekanın benden kat kat fazla olduğundan eminim. Neden okuyup öğrenmeye çalışmak yerine saçma sapan hayaller peşinde koşuyorsun? On oniki tane model yap, uçur da ondan sonra iki motorluyu düşün olur mu!!!
Efendim neden hayal olduğunu düşünüyorsunuz?

Pardon, pardon. Neden hayal olsun. Ben herkesi kendim gibi bilgisiz, beceriksiz ve yeteneksiz olarak gördüğüm için hayal dedim. Muhtemelen gençleri kıskanıyorumdur biraz da. Ama hatamı gördüm şu an. Arkandayız kardeşim. Dört motorlu yapalım şu uçağı! Haydi...

Yapmayı başarabilirsem ki başaracağıma inanıyorum. Buranın altında uçuş videosu ve fotolarını paylaşacağım ve inşallah ön yargıula yaklaşmanızdan sizi vazgeçtireceğim. ??

Bak samed'cim, sen şimdi mesajlara kızdım tepkisi veriyorsun ama, bizler senin yaşının 2 katı kadardır model yapıyoruz.
Foruma gelince önce şu yeni başlayanlara tavsiye edilen bir sürü uğraşılıp emek verilmiş konuları okuma zahmetinde bulunun önce,
Sen önce tek motorlu hatta motorsuz bir planör yap, sonra konuşuruz. Sıfır tecrübe ile havan kime derler sonra.
;)

Son düzenleme:
Bak samed'cim, sen şimdi mesajlara kızdım tepkisi veriyorsun ama, bizler senin yaşının 2 katı kadardır, model yapıyoruz.
Foruma gelince önce şu yeni başlayanlara tavsiye edilen bir sürü uğraşılıp emek verilmiş konuları okuma zahmetinde bulunun önce,
Sen önce tek motorlu hatta motorsuz bir planör yap, sonra konuşuruz. Sıfır tecrübe ile havan kime derler sonra.
;)
Efendim ben sizin yetenekli olduğunuzu tahmin edebeliyorum zaten. Benim üzüldüğüm nokta başkasıda böyle bir soruyla gelirse onun hevesini ve hayallerini istemeyerek kırma ihtimaliniz ama benim için sorun olmaz ben daha çok hırs yaparım o kadar. Sizleri üzdüysem kusura bakmayın.

Yapmayı başarabilirsem ki başaracağıma inanıyorum. Buranın altında uçuş videosu ve fotolarını paylaşacağım ve inşallah ön yargıula yaklaşmanızdan sizi vazgeçtireceğim. ??

Bundan ancak mutluluk duyarız. :saygilar::RCKolik: Ayrıca ön yargı falan yok, tecrübe var ve bu tecrübeyi bedavaya aktarmaya çalışıyoruz. Alan olursa da mutlu oluyoruz.;)

Efendim ben sizin yetenekli olduğunuzu tahmin edebeliyorum zaten. Benim üzüldüğüm nokta başkasıda böyle bir soruyla gelirse onun hevesini ve hayallerini istemeyerek kırma ihtimaliniz ama benim için sorun olmaz ben daha çok hırs yaparım o kadar. Sizleri üzdüysem kusura bakmayın.
Evlat sen bizi üzemezsin. Biz sen üzülme diye uğraşıyoruz. Ama ne yazık ki bunu bile fark edemiyorsun. Senin gibi uçuk projelerle gelip, uyarılarımız sonrası bize aynen böyle ayar veren genç arkadaşların hiçbirinden, ama gerçekten hiçbirinden, bir uçuş videosu alamadık bunca yıldır. Kolay gelsin.

Yok yok üzülmüyoruz ama, Samed bak bu tavır meselesi şimdi sana örnek olması açısından ve hem de güncel olması açısından lütfen aşağıda verdiğim linkdeki konuyu oku. Başarılar.
Tıkla
:

• Beğen
Tepkiler: Samed AYYILDIZ
Çok güldüm , katıla katıla , Allah sizleride güldürsün . Sümer abi.alacağın olsun , bir başlığa yaptığın yorumda yeteneksiz tipler demişsin oysaki mesela ben hem orta zeka hem yeteneksiz hemde oldukça tipsizim . Hem sizin gibi hobi cahili insanları kim niye dinlesin ? Yazılanları okuyunca aklıma şu çakma yönetmen Mustafa Altıpatlar geldi . Yahu bırakın arkadaşımız içten yanmalı hibrit dönüşümlü ve aynı zamanda kanatlarında solar paneller olan bir model yapsın . Siz sadece yapılanı onaylayın veya onaylamayın . Mesela Levent abi hala gesser yapabiliyor . Nedir yani ? Mesela sen hala radyo kontrol kumandanı son sürüm yapıp piyasaya sürmedin . PR çalışmaların çok kötü . E o tiple ve zekayla normal tabi .
Son söz , Levent abiylr kahveyi ayarlayın bende köfteleri alıp geliyorum . Tipsiz tipsiz yerizzz ?:lol:?:lol::lol: .

• Haha
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Çok güldüm , katıla katıla , Allah sizleride güldürsün . Sümer abi.alacağın olsun , bir başlığa yaptığın yorumda yeteneksiz tipler demişsin oysaki mesela ben hem orta zeka hem yeteneksiz hemde oldukça tipsizim . Hem sizin gibi hobi cahili insanları kim niye dinlesin ? Yazılanları okuyunca aklıma şu çakma yönetmen Mustafa Altıpatlar geldi . Yahu bırakın arkadaşımız içten yanmalı hibrit dönüşümlü ve aynı zamanda kanatlarında solar paneller olan bir model yapsın . Siz sadece yapılanı onaylayın veya onaylamayın . Mesela Levent abi hala gesser yapabiliyor . Nedir yani ? Mesela sen hala radyo kontrol kumandanı son sürüm yapıp piyasaya sürmedin . PR çalışmaların çok kötü . E o tiple ve zekayla normal tabi .
Son söz , Levent abiylr kahveyi ayarlayın bende köfteleri alıp geliyorum . Tipsiz tipsiz yerizzz ?:lol:?:lol::lol: .
Kahve kolay. Sen gel. Daha görülecek hesaplarımız var. :p

• Haha
Tepkiler: LEVENT UYGUN