Video yeni yaptigim modelim kadiak 100

Emek dolu, değişik çekim açıları kullanılarak yapılmış güzel bir uçuş videosu olmuş. :heartxf::bravo: Ellerine emeklerine sağlık, keyifle izledim. :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: onur böyük
Güzel video olmuş ellerinize sağlık.
Aşağıdaki canavar (sanırım serçe) ile uçağın güzel bir açıdan fotoğrafı çok şık olurmuş :D

• Beğen
Tepkiler: onur böyük
Ben de çok beğendim, ellerinize sağlık ama böyle güzel bir hava ve böyle güzel bir pistte tek bir modelci olması üzücü.
sevgili ustad sumer abi. hic sorma..... gercekten cok ama cok uzgunum bu konuda. 20 kisiye yakin bir guruptuk... cok kisa zaman icinde eridik bitttik resmen.......ben durmadan devam ediyorum hibime.... durmaktada hic niyetim olmadi olmayacakta. sevgiler saygilar hepimize.

sevgili ustad sumer abi. hic sorma..... gercekten cok ama cok uzgunum bu konuda. 20 kisiye yakin bir guruptuk... cok kisa zaman icinde eridik bitttik resmen.......ben durmadan devam ediyorum hibime.... durmaktada hic niyetim olmadi olmayacakta. sevgiler saygilar hepimize.
Aslında gerçek anlamda modelcilik merakı olan birisi çok ciddi maddi ya da sağlık sorunu olmadıkça vazgeç(e)miyor bu işten. Gelip geçici olanlar için her zaman bir bahane bulunabiliyor. Tabii son birkaç yılın koşullarını da gözardı edemeyiz. Yine de yılmak yok! :bravo::bravo::bravo: