Yine bir Modelcilik faciası

Emre Kaman' Alıntı:
Ya, kalktiği yeri, indiği yeri, iskeledeki insanların üstünde yapılan hareketleri, 800'lük palleri falan da geçtim de artık, abi sarjlı mı bu lafı bitirdi beni :lol: :lol:

:lol: abi biz boşuna nitro demiyoruz :laugh: :laugh:

Allah akıl fikir versin. Onca insanın içinde model kalkarmı.. :mad:

Ya bu insanlar iflah olmaz Hayır hadi cevresindekiler modelin tehlikesini bilmiyor onu geçtim onu uçuran akilsizda mi bilmiyor diyecek hiç bir şey yok valla

Ahahahah arda kardeşime kesinlikle katılıyorum nitro abi sonuna kadar nitro :D modelcilikte her zaman patlar motordan yanayım ben :D

Dayanamadım buna da yorum yaptım,
Boş bırakmayın arkadaşlar, böyle tipleri görünce lütfen yardırın!!

Kağan Kazancı' Alıntı:
Dayanamadım buna da yorum yaptım,
Boş bırakmayın arkadaşlar, böyle tipleri görünce lütfen yardırın!!

Bu arada kanal benim kanalım videoyu sizinle paylaşmak istediğim için kendi kanalıma yükledim.Yanlış anlaşılma olmasın.

Arda Erkan' Alıntı:
Bu arada kanal benim kanalım videoyu sizinle paylaşmak istediğim için kendi kanalıma yükledim.Yanlış anlaşılma olmasın.

Abi kusura bakma o zaman, ben sadece videodakiler yardırdım zaten de bilsem yazmazdım

Bunlara yorum filan yapılmaz, uçuran kişi kesinlikle biliyor tehlikeyi , orada pilotaj ve model ile hava basmak , etraftaki değerli büyüklerin hatırlarını kırmamak , toplanmış olan kalabalığa güzel bir eğlence sunmak gibi bahanelerin hiçbirisi de bu yanlışı kurtarmaz...Tamamen rezalet , onlarca defa kontrol edip uçurmaya kalktığımız bir model , en küçük bir parçanın hatasından kaynaklı , serbest kalmış spiral bıçağı gibi nereye gideceğini bilmeyen bir ölüm makinasına dönüşürken , sen kalk bir de 800 sınıf uçur...Birşey diyemeyiz , çünkü bunu yapan da pilotajı geliştirdiğine göre , bizlerin bildiği pek çok önemli güvenlik kuralını zaten biliyor.Allah korumuş , aşırı kendine güven bu olsa gerek...Yaz yaz nereye kadar...üfff , önce eğitim arkadaşlar , başka çaresi yoook..... :-\

Güvenlik hususlarını bilen biliyor, bilmeyenin zaten foruma uğradığı yok. Bence bu kadar kendimiz çalıp oynadığımız yeter :laugh:

Akıl adama büyük sermayeymis :saygilar:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi kusura bakma o zaman, ben sadece videodakiler yardırdım zaten de bilsem yazmazdım

Yo yo sorun değil. :)

Ülke olarak biz eğlenmesini bilmiyoruz. Sadece Rc hobisi değil, futbol basketbol ve hatta voleybol konusunda bile eğlenemiyoruz.

Elin amerikasında iki rakip basketbolcu eğlenebilirken, bizim ülkede selçuk inan ve caner erkin asla yan yana gelemez. Gelirlerse büyük tepki görür.

Türklerin %90'ı eğlenceden anlamadığı gibi eğlenceyi bilenleri de gölge altında bırakıyor.

Ben bunu yeni gördüm..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu hobi arabasi, ucagi, helisi, quad i olarak daha pahali olmasi lazim, en azindan "Muz" dan pahali olmasi lazimki boyle maymunlarin eline gecmesin...

Insan hobisi Maymun'un eline gecince hal ortada...