youtube şenlik var

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar youtube dan çıkamadığım için halyle enteresan videolarla karşılaşıyorum ve çoğunu yayınlayan kişilere abone oluyorum.
son abone olduğum rchelijet tam 612 video göndermiş abone olamınızı tavsiye ederim.

bir adet de örnek koyayım bari

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

612 video mu :rolleyes: Vay be amcam beni bile geçmiş :laugh:

Hemen abone olup, diğer videolarını bir göz atayım ;) Paylaşım için teşekkürler abi :thumbup:

Görüntülerde bir şey dikkatimi çekti pilot uçuş yaparken hemen arkasında bir kişi bekliyor bunun sebebini bilen var mı?

youtube şenlik var

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Görüntülerde bir şey dikkatimi çekti pilot uçuş yaparken hemen arkasında bir kişi bekliyor bunun sebebini bilen var mı?
İtfayici diyeceğim ama (malum turbin motor olayı :laugh:) ama elinde bir kagıt var ve sanki pilotlara bir şeyler söylüyor. Ayrıca kalkış sonrasında bile hala orada :rolleyes: Valla ben de bilemedim doğrusu ???

youtube şenlik var

Kol uçuşu yapıyorlar ya iki uçak, bence iki pilotun birbiriyle olan senkronizasyonlarına yardımcı oluyordur tahminimce bu arkadaş.
Malum pilotlar genel resmi görmekte zorluk çekiyorlardır tahminimce uçaklarını uçururken.

youtube şenlik var

Türker Akgün' Alıntı:
Kol uçuşu yapıyorlar ya iki uçak, bence iki pilotun birbiriyle olan senkronizasyonlarına yardımcı oluyordur tahminimce bu arkadaş.
Malum pilotlar genel resmi görmekte zorluk çekiyorlardır tahminimce uçaklarını uçururken.

Türker tek uçuşlarda da mutlaka arkalarında bir kişi oluyor sanırım bunlar yardımcıları çünkü uçağı uçuşa hazırlarken de bu kişiler hep pilotun yanında.