Yurt disina ürün satis ile ilgili sahtekarlık

Yalanın neresinden başlasak diye biraz düşündüm ama zaten balık baştan kokmuş . İncirlik'e konuşlandırılmış pandemi ekibi üyesi NATO askeri ... Nasıl güleceğimi bilemediğim için şöyle yazayım gülme şeklimi .
puha , huha , huhuuu ve huhhahhhahaaa .

Bide anlam veremediğim , İncirlik'e gönder ben burdan gönderirim hemde askeri uçakla gönderirim demek yerine sana 200$ vereyim sen direk ingiltereye gönder diyor ?
Haaa az daha unutuyordum bi de ne işine yarayacaksa e-posta nı istiyor :coolxf:
Banada Suriye savaşı başladığında , bütün parası Suriye'de kalmış , BM nin Türkiye'de ki göçmen kampından sınırlı kotada internet temin edilen bir kamptan mesajatan fabrikatör vardı :lol::lol::lol:

Satışı kabul edip hesap numaranızı karşı tarafa verdiğinizde mail adresinize çakma bir havale dekontu gelecek, büyük ihtimalle Bank of America vs yazan bir dekont. Sonra diyecek ki "ben havaleyi gönderdim, banka parayı bloke etti, siz kargoyu verip takip numarasını bankaya gönderdiğinizde bloke çözülüp para hesabınıza geçecek". Tabi siz bunu kabul etmediğinizde küfür edip kendisine başka kurbanlar aramak üzere sizi engelleyecek.

Aman dikkat. Kanmayın. Geçmiş olsun.

Bence bu tur sahislar gerekli, bazi uyaniklara neden kimsenin durduk yere tavuk karsiligi kaz vermeyecegini ogretiyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Keşke kabul etseydin @Oğuzhan KÖSOĞLU ... Onun sana göndereceği çakma dekonta sende bir çakma kargolama dekontu yapardın . Takip numarası 3 gün içinde aktif oluyor pandemi nedeniyle yazardın . Bide 2 gün üstüne para hala hesapta gözükmüyor , ne ayaksın mesajı attınmıydı şahane olurdu ??

Keşke kabul etseydin @Oğuzhan KÖSOĞLU ... Onun sana göndereceği çakma dekonta sende bir çakma kargolama dekontu yapardın . Takip numarası 3 gün içinde aktif oluyor pandemi nedeniyle yazardın . Bide 2 gün üstüne para hala hesapta gözükmüyor , ne ayaksın mesajı attınmıydı şahane olurdu ??

Bir dahaki sefere artık :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesela, bu tur insanlarin, ekteki ilanlarin sahibi ile iliski kurmasini ictenlikle dileyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp