Yurtdışı Model Alışveriş Siteleri

Pöff:undecided::undecided:

Giden gidiyor, sanki çok helikopter için seçeneğimiz varmış gibi daha da azalıyor seçeneklerimiz.

Mehmet abi merhaba.Rica etsem listeye firmasını da ekler misiniz? Kuzey Kıbrısta bulunan bir firma eski adı TeamNCRC idi şuan DreamHobby olarak Lefkoşa'da hizmet veriyor.Yurtdışına ve Türkiyeye de gönderim yapıyorlar ben defalarca alışveriş yaptım memnun kaldım.Belki diğer arkadaşlara faydam dokunur. :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet abi merhaba.Rica etsem listeye firmasını da ekler misiniz? Kuzey Kıbrısta bulunan bir firma eski adı TeamNCRC idi şuan DreamHobby olarak Lefkoşa'da hizmet veriyor.Yurtdışına ve Türkiyeye de gönderim yapıyorlar ben defalarca alışveriş yaptım memnun kaldım.Belki diğer arkadaşlara faydam dokunur. :)
Eklemesine ekleyeyim de online satış ile ilgili bir sayfa göremedim :rolleyes::rolleyes:

Online satış yapılabiliyor Mehmet abi bugün sipariş verdim ben site üzerinden birkaç saat içinde elime ulaştı hatta.

Online satış yapılabiliyor Mehmet abi bugün sipariş verdim ben site üzerinden birkaç saat içinde elime ulaştı hatta.
Ben şu sitede öyle bir sayfa göremiyorum ama

Satış sayfası direkt linkini paylaşır mısın sana zahmet.

Mehmet abi olarak düzeltme yapmıştım ilk mesajıma sanıyorum sistematik hata oluştu.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
ncrc kıbrısda gecen hafta bir sakura xı sport aldım ve rc arabaya geçiş yaptım sayelerınde :) drone ve ucak satışıda var..

• Beğen
Tepkiler: Tamer Öztürk
Resmi bilgilere ulaştım :D Fastlad 19 Mart 2018 tarihinde iflasını bildirmiş...

Borç yaklaşık 348 bin pound... Bu da yaklaşık 2.235.000 türk lirası yapıyor...

Son düzenleme:
MSH USA black friday şerefine %30 indirim yapmış. İndirim BF18 kodu ile yarından itibaren kullanılabilir olacak üç gün sürecek.

Brain2 165 dolar. Yani 115 dolara düşecek, artı kargo... Tabii bir de amerikanların düşük göstermeme durumu var ki en can yakan o.

Amerikada eşi dostu olanlar, onların adresini vererek alabilir yolu düşünce de teslim alabilir belki.

lynxheli.com sitesinden oxy2 kit almak istiyorum...düşük fiyat gösterebileceklerini söylediler...ancak paypal harici bir ödeme seçeneği göremedim...buradan alışveriş yapan oldu mu?...bilgisi olan var mı acaba?