Zagi Malzemelerinde Hangisi Ne İşe Yarar?

Necatiisil

Yeni Uye
Herkese selamlar :saygilar:
Arkadaşlar zagi yapımında kullanılan her bir parçanın ne işe yaradıklarını merak ediyorum. Bir zagi yapmadan önce hangi malzemenin ne işe yaradığını öğrenmem gerek. Sizlerden de bu parçaların (Servo, ESC, Pervane, Lipo pil, Konnektör, Kumanda, Alıcı, Şarj Cihazı) ne işe yaradıklarını açıklamanızı bekliyorum , teşekkürler :)

Not: Salı gününe kadar internet olmayan :( bir bölgeye gidiyorum dönüşte tüm yorumlarınızı tek tek okuyacağım. Şimdiden teşekkürler...

Necati, valla güzel ev ödevi vermişsin bizlere ama :laugh: ; e bunların hepsi forumda var zaten. ;) Okumak lazım. :eek:kuyun: :RCKolik:

Levent Uygun' Alıntı:
Necati, valla güzel ev ödevi vermişsin bizlere ama :laugh: e bunların hepsi forumda var zaten. ;) Okumak lazım. :eek:kuyun: :RCKolik:

Biraz ev ödevi gibi oldu gerçekten :) malum gideceğim yerde internet olmadığı için sizlerden istemiştim zamandan tasarruf niyetinde :) sıkıntı yok gelince tek tek hepsini araştıracağım. Saygılar :saygilar:

Necati ben ödevi tamamladım. Neyi merak ediyorsan onu forumda Ara kutucuğuna yazıyorsun, hepsinin cevabı çıkıyor.

Top sende artık, döndüğünde bize bir özet geçersin.

Dragonfly...

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Necati ben ödevi tamamladım. Neyi merak ediyorsan onu forumda Ara kutucuğuna yazıyorsun, hepsinin cevabı çıkıyor.

Top sende artık, döndüğünde bize bir özet geçersin.

Dragonfly...
Öneriniz için teşekkürler. Gereksiz bir konu açtım galiba kusura bakmayınız. Mümkünse konunun silinmesini istiyorum. Saygılar. :saygilar: