Hangi Şarj Aleti ve Güç Kaynağını Almalıyım

Ömer abi , hayırlı mübarek olsun , pillerin şişmesin abi..... :) :saygilar:

Omer Erkan' Alıntı:
Bir süre inceledikten sonra, markaya da güvenerek, aşağıdaki şarj aletini sipariş ettim. 80W'lık kapasitesi ve AC/DC olması yanında diğer özellikleri de cazip geldi. Elime ulaştığında bir inceleme konusu açarım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bluetooth üzerinden kontrol edilebilmesi, Motor RPM ölçebilmesi gerçekten hayli ilginçmiş ... Hayırlı olsun Ömer bey, güle güle kullanın.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Rasim, sen bunu kullanıyorum dedikten sonra yorumları bir okuyayım dedim. Okudum ve aleti aldım. İnanıyorum ki senden de bir bu alet ile ilgili bir inceleme gelse, "Turnigy Reaktor 300W Team" kurulması işten bile değil... :).

Omer Erkan' Alıntı:
Bir süre inceledikten sonra, markaya da güvenerek, aşağıdaki şarj aletini sipariş ettim. 80W'lık kapasitesi ve AC/DC olması yanında diğer özellikleri de cazip geldi. Elime ulaştığında bir inceleme konusu açarım.

hayırlı olsun,sizinle birlikte merakla bekliyoruz,izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.. :)

Zafer SAHIN' Alıntı:
Rasim, sen bunu kullanıyorum dedikten sonra yorumları bir okuyayım dedim. Okudum ve aleti aldım. İnanıyorum ki senden de bir bu alet ile ilgili bir inceleme gelse, "Turnigy Reaktor 300W Team" kurulması işten bile değil... :).
Zafer Bey size de hayirli olsun yeni sarj cihaziniz :) Artik ya Rasim ya da siz bu cihazla ilgili guzel bir incelem konusu acarsiniz ;)

Gecenin bombası benden gelsin..

Bende bilindiği üzere hyperion 720 süper dou 3 cihazımı daha üst bir setupla değiştirmek için sattım.
şimdi 720 super duo nun üstünde setup mı var diyenler olabilir.Eeeee modelciyi kaşıntı tutunca üst setup bir yerlerden bulunuyor ;D
birkaç hafta sonra bende güzel bir inceleme ve unboxingle karşınızdayım :yuppi: :halay:

Umarım hyperiondan sonra beni hayal kırıklığına uğratmaz. :-\

İşte yeni assolistimiz....

ürün aldığım firmanın linki

"iCharger 4010DUO Synchronous DC Balance Charger/Discharger"in ürün bilgisinden bir satır.

The maximum charge power capacity up to 2000W, the maximum charge/discharge current of channel up to 40A, and two channels in Synchronous Mode up to 70A.

700 tane ve dokuz 1 bir pilini aynı anda şarj edebilecek bir cihaz :eek: :eek:. ve 9 bir bir kısmını değil tabii ki ama incelemeyi merakla bekliyorum.

Zafer SAHIN' Alıntı:

Güzel tercih Zafer abi ;) Açıkçası ben de Emre abinin bu modelden bahsetmesi üzerine yorumlara baktım, elin oğlu ichargerdan (206B) bir farkını görememiş (tek fark belki onun 8S lipo şarj etmesi bunun 6S, ama bu sıkıntı değil çünkü bizde de en fazla 6S var) ve herkes 5 yıldız vermiş.

Ben henüz işimi gördüm sadece, çok detaylı incelemedim. Bu aralar hobi vakitleri protos ve bd3sx ile geçiyor. Ekipmanlarım tamam olsun, detaylı incelemede bulunuruz. Yada sizler başlatırsınız, ben de yandan destek olurum belki ;) Hayırlı olsun.

Teşekkürler arkadaşlar! Bakalım, gelince ne olduğunu göreceğiz.

rafet odabaş' Alıntı:

Seninki de hayırlı olsun Rafet kardeşim. Güle güle kullan. İyi mal, iyi para! %p Benimki bunun yanında bayağı bir amatör kaldı doğrusu!

rafet odabaş' Alıntı:
Gecenin bombası benden gelsin....Eeeee modelciyi kaşıntı tutunca üst setup bir yerlerden bulunuyor ;D birkaç hafta sonra bende güzel bir inceleme ve unboxingle karşınızdayım :yuppi: :halay:

Gerçekten bomba oldu Rafet :) Icharger sevdiğimiz bir model, ben pişman olacağını düşünmüyorum, aletin maşallahı da var. Güzel günlerde, zevkle kullan inşallah. Unboxing ve incelemeyi meraklar bekliyoruz :yuppi:

Şimdi tek kalan bu canavarı nasıl doyuracağın :D Güç kaynağı olarak ne düşünüyorsun peki ??

Ynt: Hangi Şarj Aleti ve Güç Kaynağını Almalıyım

[quote author=Omer Erkan]

Seninki de hayırlı olsun Rafet kardeşim. Güle güle kullan. İyi mal, iyi para! %p Benimki bunun yanında bayağı bir amatör kaldı doğrusu!
[/quote]

Abi Estağfurullah ne amatörü, ihtiyaçlar dogrultusunda sende en iyisini almışsın.
Benim ihtiyaç artmıştı, mecburen bunu aldım. Ya bu cihaz olacaktı yada powerlab8 duo. Bir türlü powerlab a ısınamadıgımdan İcharger 4010 duo aldım.

Sende cihazını güle güle kullan abi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: Hangi Şarj Aleti ve Güç Kaynağını Almalıyım

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gerçekten bomba oldu Rafet :) Icharger sevdiğimiz bir model, ben pişman olacağını düşünmüyorum, aletin maşallahı da var. Güzel günlerde, zevkle kullan inşallah. Unboxing ve incelemeyi meraklar bekliyoruz :yuppi:

Şimdi tek kalan bu canavarı nasıl doyuracağın :D Güç kaynağı olarak ne düşünüyorsun peki ??

Mehmet abi bu cihaz bana evde degil, alanda lazım onun için yaşasın çin. 50 liralık 15 amper adaptör yeter evde.

Birde cihazda buck-boost Dc/Dc Converter özelliği var. Gavur forumlarında yazıldığına göre akımı en verimli şekilde kullanmak için yükselten veya alçaltan bir teknoloji . Bakalım ne kadar faydalı olacak.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Zafer Bey ve Rafet Bey sizlerede hayırlı olsun. :)

Rafet , sana da hayırlı olsun kardeşim , incelemeleri mutlaka bekliyoruz ... :saygilar:

Beyler iyi akşamlar,,
bilindiği üzere 500 ü topladım, pl6 da geldi ama güç kaynağım olmadığından pilleri dolduramıyorum... gönül isteri efuel 3o almak ama ona o kadar bayılacak ne kart limiti nede onun gelmesini bekleyecek sabır kalmadı :) dolayısı ile yurt içinden 350 watt lık bir adaptör almayı düşünüyorum,, aynı anda 3 pili şarj etsem şimdilik bana yeter... Kafama takılan bu güç kaynağını kaç volt almak gerek 24 voltluk olunca vereceği amper değerimi yükseliyor, yada bununla ne alakası var 8 sayfayı okudum ama çözemedim bilen var ise yardımcı olabilirmi..