SPIRIT TEAM Üyeleri

SPIRIT TEAM Üyeleri

Evet arkadaşlar
kaşıntı tutuyo dedik.
kasiya kasiya kanattik yarayi ;D
spirit team grubuna beni de ekleyebilirsiniz :laugh:
yarin elimde insallah ünite. :RCKolik:

SPIRIT TEAM Üyeleri

İbrahim hayırlı olsun. Çok güzel tercih.%p

SPIRIT TEAM Üyeleri

Hayırlı olsun Ibrahim :halay: Nasipse bu haftasonu biz de Murat arkadasımızın 450 takılı Spirit maiden yapacağız :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

SPIRIT TEAM Üyeleri

Manuel de Nitro engine icin herhangi bir uyari yok gibi,
Elektrik, nitro ve benzin icin dizayn edilmistir diyor, Naza-H deki gibi Nitro da kullanmayin demiyor,

Deneyen varmi nitroda ?

SPIRIT TEAM Üyeleri

Hadi hayırlı olsun İbrahim , darısı olmayan modelcilerin başına........... :halay: :halay:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Herkese çok teşekkür ediyorum.
daha da iyileri olmayanlara kismet olsun insallah :RCKolik:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Hayırlı olsun İbrahim.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

SPIRIT TEAM Üyeleri

Tevfik, Levent, Türker abilerim teşekkür ediyorum.
Mustafam 3gx ten iyi olacagi kesindir hatta kiyaslanamaz bile kurduktan sonra gorecegiz.
Teşekkürler %p

SPIRIT TEAM Üyeleri

Uçuş 20

Spiritin uçuş performansı gerçekten muazzam. Bir çok hareket denedim model çok kararlı bir şekilde çizgisini koruyor, model dağılmıyor.

Bunu bir arabanın yol tutuşu gibi düşünebilirsiniz, arabanın hızla viraja girerken önden kaymaması veya savrulmaması gibi.

Bu ünite bu konuda gerçek anlamda iyi. :bravo: Kuyruk performansını hiç konuşmuyorum bile :)

SPIRIT TEAM Üyeleri

Bence konuyu kilitleyelim :) Daha da spirit şöyle böyle diyen olursa gülmeye bile tenezzül etmem...

Aylar önce Mevlüt abinin forzası için giriştik. Tabi kapalı kutuydu o zamanlar... Sonrasında Türker abi zorladı modeli, tam not aldı.

Erhan goblin 380 ve Speed (!) de kullandı. Tam puan...

Arda nın pilotajı malumumuz. Tam puan...

Engin den yorumlarını alıyorum, goblin 770 de kullanıyor. Aynı zamanda Deniz de deniyor sanırım.. Tam puan...

Mordo abi, Mustafa, Mevlüt abi kullanıyorlar. Arada ben de alıyorum bi dal :laugh:

Olmuş bu ünite... Daha tartışmaya gerek yok :thumbup:

SPIRIT TEAM Üyeleri

Rasimcim zaten ilk çıktığı günden bu yana gerek özellik gerekse fiyat/performans iliskisi olarak kim bu üniteye kotu bir sey söyleyebilir ki :) Zaten söyleyen de olmadı diye hatırlıyorum. Belki rescue kısmına insanlar az biraz şüpheyle bakmış olabilir o kadar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk