[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Ben de ünitesizle değiştirmeleri için mail attım...

Rasim eğer sen almazsan bu modelden Rckolik seni affetmez haberin olsun. :lollol: :lol: :lol:

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Bir tane daha aldık. Forza. Baddala hayırlı olsun.

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Bir tane daha aldık. Forza. Baddala hayırlı olsun.

1- Erhan Yılmaz
2- Mevlüt Yılmaz
3- Tevfik Sıkılı
4- Arda Erkan
5- Murat Kurdoğlu
6- Rasim Oztürk
7- Usame BATTAL

Ebola gibi yayılıyor :laugh:

Ben bi cuma arası verdim, şimdi sipariş geçiyorum. Benim toplama amacım dediğim gibi keyfi, ne zamandır kit halinden model toplamadım, biraz onun özlemi var, JR ı da biraz tanımış oluruz vesileyle... Birkaç da uçuş yaparım. Onun dışında yedekte bekler. Model 450 sınıfı için güzel ama tahminimce bi gaui x3 değil :)

Bu arada Mevlüt ve Tevfik abilerin aradaki para farkı iade edilip ünitesiz olana değiştirilmiş siparişleri. Sorun çözüldü. İnşallah gümrüğe de takılmaz da klon 450 parasına JR sahibi oluruz hepimiz :)

Videosuz olmaz ama... Buyrun... JR Team'e katılmak için hala geç değil :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim aynı video tam ben paylaşırdım benden 10 sn önce sen paylaşmıssın ;)

Forza modelim için uygun fiyatlı alınık 3gx ünite. :) Özelikle beğenmeyen arkadaşlardan olursa pazarlık kolay olur. :lol:

Ben de Koala Kbar takacağım. Hazır ayarını öğrenmişken, bluetooth aplikasyonuna bir sürü para vermiş telefona tablete yüklemişken kullanayım diyorum. Tek gens ace pil aldım. Keşke lipoları 325mm palleri satmasaydım :)

Herkese şimdiden hayırlı uğurlu olsun, Erhan kardeşim de sağolsun onun vesilesiyle 450 lik modele ilk defa bulaştım :)
bu videoyu sununa kadar izleyin bize de böyle uçuş alanı şart oldu...

Usame BATTAL' Alıntı:
Herkese şimdiden hayırlı uğurlu olsun, Erhan kardeşim de sağolsun onun vesilesiyle 450 lik modele ilk defa bulaştım :)
bu videoyu sununa kadar izleyin bize de böyle uçuş alanı şart oldu...
Battal öncelikle hayırlı olsun, güzel seçim %p Bundan önce hiç 450 model uçurmadın mı peki ???

Montaj videosu da benden gelsin :D

Şimdi benim bir 450 daha almam belki lüzumsuz oldu ama :D

Manualine bakıyorum, kalite kokuyor...

CNC parçaların paketlemesine bakıyorum öyle...

Kanopi şık görünüyor...

Servo yerleşimi güzel... Frame'i sökmeden servoları söküp takabilmek ayarlayabilmek güzel... Servo hornların dikliklerini ayarlamak için subtrime gerek duymadan metal parça ile ayarlamak güzel...

50A esc güzel... İleride 6s motor ve 360mm pal takıldığında esc de yenilemeye ihtiyaç duymayacak olması güzel...

One way rulmanın pinyon üzerinde olması farklı bir durum benim için, başka modellerde vardır belki bilmiyorum da ben genelde ana dişli üzerinde gördüm.

Kuyruk kayışının eksta bir dişli aktarımı yerine doğrudan otorotasyon dişlisi benzeri bir yapıdan alması yine avantaj olabilir. Bunun bir ileri kademesi doğrudan ana dişli üzerinden alan MSH Protos serisi... Bu tam öyle değil, tam klasik align yaklaşımı gibi de değil.

Align'da ana şarf 5mm, kuyruk şaft 3mm... Bunda ise tıpkı gaui x3 gibi ana şaft 6mm, kuyruk şaftı 4mm... Kuyruk dual push mu ne diyorlar, işte o şekil... Kutudan swash leveler çıkıyor sanırım, geldiğinde göreceğiz. Yoksa bile gaui x3 levelerı, forza 450 için de ayaklara sahip, üniversal yani.

Pil altta motor üstte değil... Ağırlık merkezinde çok sıkıntı olmaz inşallah. Olursa da hallederiz bir şekilde.

Bir de yedeklerin çok kırılanlarında aşırı bir fark göremedim. Frame denilmişti, align 450 proya baktım, o da 14-15 dolarmış... Tamam cnc parçalar rakiplerine göre bariz pahalı ama en son ne zaman kırdınız onlardan :)

Adamların tanıtım, uçuş, montaj videolarını çok beğendim. En azından emek verip hazırlamışlar. Başka birçok modelde bu hizmeti görmemiştim. Tamam youtube da bizler gibi münferit olarak hazırlayanlar vardı ama firma bizzat bu işe girişmemişti hiç.

Özetle bu modelin bu fiyattan her türlü gideri var :)

Polemik yaratmak gibi olmasın ama, kıyaslamazsak olmaz ;D

Fast lad da stok tükenirse alternatif link :

Buraya da giriş yaptığınızda kdv düşüyor. Kargo 8$ takip nosuz, takip nolu olarak 15$ İndirim kodu olarakta pumpkin yazıyorsunuz ½10 indirim cepte :)

Jr napmış böyle anlamadım :)