V931 GÖRSEL MODİFİYE

V931 GÖRSEL MODİFİYE

Evet Özkan abi, senden aldığım helikopter bu. Çok zevk alırdım uçururken ama dediğin gibi cana geleceğine mala gelsin, sağlık olsun. Banggood'dan birkaç parça sipariş etmiştim bugün yarın teslim edilir bana. Eğer onlar yeterli olursa, bu aralar yeniden uçurabilirim. Olmazsa da Bnf alırım.

V931 GÖRSEL MODİFİYE

Modelin komadan çıkışını buradan bevam ettireyim dedim.
Sonunda v931'imi ayağa kaldırabildim. Kaç aydır uçuramıyordum; pallerinin sesini, o 90 gr'lık mikroyu gökyüzünde görmeyi çok özlemiştim. Bayağı hasret giderdim. Yalnız pilotajımla ilgili şöyle bir gerileme oldu, son kırımdan önce idle up açacak seviyedeydim. Şimdi alan turunu bile eski güzelliğinde çizemiyorum.

Birde sizde varmı bilmem ama uçururken yüreğim hep ağzımda oluyor. Pilotajım gerilemiş ama kesinlikle tecrübeliyim, sadece pratiği artırmak gerek.
DİPNOT: v931'i komadan çıkarmak için bugüne kadar Esc, main gear, rulman, tüm vidalar, arka kanopi, blade holder, kuyruk ve ana palleri swashplate, frame,kuyruk motorunu, ana kartı değiştirmek zorunda kaldım. Zaten en büyük masraflar acemilikte çıktığına göre bence bu durum normal.

Şimdi de görsellere geçelim(cihazdaki problemden dolayı şu an yükleyemiyorum) kırmızıyla gösterdiğim kozmetik kusurlar hariç model iskelet olarak yenisinden farksız.

V931 GÖRSEL MODİFİYE

Ferdi Bey elinize sağlık. Muhteşem olmuş.

V931 GÖRSEL MODİFİYE

Teşekkür ederim. Aslında helikopter şu an öyle değil, yeni halinin fotoğraflarını bir türlü yükleyemiyorum. Bellek yetersizliğinden işlem tamamlanmadı hatası geliyor sürekli, fotoğrafı yüklerken.

V931 GÖRSEL MODİFİYE

FERDİ İKİZ' Alıntı:
...
Sonunda v931'imi ayağa kaldırabildim. Kaç aydır uçuramıyordum; pallerinin sesini, o 90 gr'lık mikroyu gökyüzünde görmeyi çok özlemiştim. Bayağı hasret giderdim. Yalnız pilotajımla ilgili şöyle bir gerileme oldu, son kırımdan önce idle up açacak seviyedeydim. Şimdi alan turunu bile eski güzelliğinde çizemiyorum.

Modelin ayağa kalkmasına sevindim Fedi. :thumbup: Pilotaj uçtukça hızla eski seviyesine gelecektir. ;)

V931 GÖRSEL MODİFİYE

Türker Akgün' Alıntı:
Modelin ayağa kalkmasına sevindim Fedi. :thumbup: Pilotaj uçtukça hızla eski seviyesine gelecektir. ;)
Yılların 3d'cisi olarak idle up'sız uçuşun çok monoton olduğunu sende takdir edersin Türker abi. Bir an önce tekrar açmak istiyorum. Pitch pump yaparken ki sesi bile çok güzel, gerçi ondan başka birşey de yapamam ama olsun. :)