04.10.2019 // Eskişehir Kaçak Buluşması

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hobiye başladığım 8 yıl içindeki en verimsiz yazı bu sene geçirdim :rolleyes: Nerede ise 3 aydır hiç uçuş yapamadım :embarras:

Neyse geçen gün Emre kardeşimle telefonda konuşurken “Abi özledik atlayıp gelsene” dedi. Ben de neden olmasın, hafta sonu oradayım dedim. Sonra baktık hafta sonu hava fena, bir tek Cuma güzel gözüküyor. Yapacak bir şey yoktu ben de Cuma günü izin aldım :D

Sağolsun Eskişehir ekibinin tümü de ben geliyorum diye izin aldı :thumbup: Özetle dün yazdan kalma son Cuma günü tüm ekip olarak şahane bir gün geçirdik. Bu vesileyle yeni uçuş alanlarını da görme imkanım oldu. Ağaçların altında güzel bir uçuş günü geçirdik :yuppi:

Bu güzel buluşma için tüm kardeşlerime tekrar teşekkür ederim, @Emre Kaman , @Ahmet ATICI , @Rasim Öztürk , @Mesut Arslan

Gelelim görsellere :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline ayağına sağlık Mehmet abi, güzel bir gün geçirdik vesileyle bizler de :) Yine bekleriz, belki de karlı havalarda :D

Son düzenleme:
Abi ayaklarına sağlık,her zaman bekleriz.Sayende bizde güzel bir gün geçirdik.:thumbup:
Ben maalesef işlerden dolayı erken ayrılmak zorunda kaldım.Neyse acısını bir sonraki buluşmada çıkartırım.:)

İnşallah en kısa süre içerisinde örneğin Bursa da yeniden beraber oluruz arkadaşlar ;)
...

İnşallah!.. ilk fırsatta İzmit'e de bekleriz Mehmet bey!

Eskişehir ekibini de kendisini taa Eskişehire uçuşa getirmeyi başardığı için tebrik ederim. ? Hem de hafta içi!... ? Ne yaptınız arkadaşlar, tehdit mi, şantaj mı, yoksa okuyup üflediniz mi? Biz hafta sonu uçuşları için WatssApp'tan cevap bile alamıyoruz da kendisinden...

Vay be ne güzel yapmışsınız, ekipte şahane. Ama havaları dert etmeyin yaz burada daha bitmedi buyrun gelin :evil:

Ben de bugün bir çıkayım dedim, şansıma rüzgar hiç görmediğim kadar şiddetliydi burada pas geçtik, artık kalan günlerde inşallah. Aylar oldu uçamadım sizleri böyle görünce iyi geldi.:saygilar:

Telefonda da Mesut abinin fotoğrafları varmış, onları da paylaşayım.