06.03.2016 Sasalı Buluşması

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

justd01t

müzmin RC hayranı
İlgi Alanı
Uçak

Benim araç sıkıntısı olmasa bende gelicem arada sasalıya :D modeller evde yatıyor hala :(

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli

yusuf bakar' Alıntı:
Benim araç sıkıntısı olmasa bende gelicem arada sasalıya :D modeller evde yatıyor hala :(
Her zaman bekleriz :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamer Kaymakçı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli

yusuf bakar' Alıntı:
Yusuf, bukadar modele araç değil konvoy lazım sana ;D ;D

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli

Çok güzel buluşma olmuş. Bol bol uçmuş, açılmışsınız. :halay: :halay:

Tamer 380'in maşallahı var, az bir ayarla çok daha keyifli olacak eminim. :thumbup: Bu sınıftaki heliler agresif makineler, bende X3'de ikon kullanırken relaks mode'a ayarlıyordum. :laugh: Üniteden 450 sınıfını seçip uçuş karakterini " Sport Flight " mode olarak ayarladığında daha çok keyif vermeye başlayacaktır diye düşünüyorum. ;)

Berkay her zamanki gibi Forza'ya vermiş coşkuyu. :bravo: Paylaşım için teşekkürler, en kötü gününüz böyle olsun. :RCKolik:

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli

Türker Akgün' Alıntı:
Çok güzel buluşma olmuş. Bol bol uçmuş, açılmışsınız. :halay: :halay:

Tamer 380'in maşallahı var, az bir ayarla çok daha keyifli olacak eminim. [emoji106] Bu sınıftaki heliler agresif makineler, bende X3'de ikon kullanırken relaks mode'a ayarlıyordum. :laugh: Üniteden 450 sınıfını seçip uçuş karakterini " Sport Flight " mode olarak ayarladığında daha çok keyif vermeye başlayacaktır diye düşünüyorum. ;)

Berkay her zamanki gibi Forza'ya vermiş coşkuyu. :bravo: Paylaşım için teşekkürler, en kötü gününüz böyle olsun. :RCKolik:
Tesekkurler Turker abi :) bi gun sizide bekleriz :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi