06.03.2016 Sasalı Buluşması

Benim araç sıkıntısı olmasa bende gelicem arada sasalıya :D modeller evde yatıyor hala :(

yusuf bakar' Alıntı:
Benim araç sıkıntısı olmasa bende gelicem arada sasalıya :D modeller evde yatıyor hala :(
Her zaman bekleriz :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf bakar' Alıntı:

Yusuf, bukadar modele araç değil konvoy lazım sana ;D ;D

Çok güzel buluşma olmuş. Bol bol uçmuş, açılmışsınız. :halay: :halay:

Tamer 380'in maşallahı var, az bir ayarla çok daha keyifli olacak eminim. :thumbup: Bu sınıftaki heliler agresif makineler, bende X3'de ikon kullanırken relaks mode'a ayarlıyordum. :laugh: Üniteden 450 sınıfını seçip uçuş karakterini " Sport Flight " mode olarak ayarladığında daha çok keyif vermeye başlayacaktır diye düşünüyorum. ;)

Berkay her zamanki gibi Forza'ya vermiş coşkuyu. :bravo: Paylaşım için teşekkürler, en kötü gününüz böyle olsun. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Çok güzel buluşma olmuş. Bol bol uçmuş, açılmışsınız. :halay: :halay:

Tamer 380'in maşallahı var, az bir ayarla çok daha keyifli olacak eminim. [emoji106] Bu sınıftaki heliler agresif makineler, bende X3'de ikon kullanırken relaks mode'a ayarlıyordum. :laugh: Üniteden 450 sınıfını seçip uçuş karakterini " Sport Flight " mode olarak ayarladığında daha çok keyif vermeye başlayacaktır diye düşünüyorum. ;)

Berkay her zamanki gibi Forza'ya vermiş coşkuyu. :bravo: Paylaşım için teşekkürler, en kötü gününüz böyle olsun. :RCKolik:
Tesekkurler Turker abi :) bi gun sizide bekleriz :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi