10 Ağustos Görselleri - Ömerli Buluşması

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
bu hafta Zafer arkadaşımızın yeni bulduğu mekanı deneyelim dedik :) mekanın girişinde bozukluk var ama haftaya inşallah kazma kürekle girişim orayı düzelticez :)

bol test uçuşlu bi hafta oldu :D dolu dolu bi gündü :)

Özgür yeni PilotRC Yak54 cc ile maiden uçuşunu yaptı kılcal tramvalarla atlattı :D

Mert Wantex marka 50cc yak55 ile taksi yapıcam derken gazı kökleyip maidena başladı :D :D ellere hafif titreme indi :D :D

bende pertten toplama Su26M ile tırsa tırsa ilk maidenı yaptım :D

Zaferin motoru stop etmesi sonuçu skid bıraktı uçak ama akşamına hemen toparladı :D

Recep Trex 600N deki kablo sıyırlamsını halletmeyi unutup Regülatörü yaktı :D ama Köpük Extra 300 ile görsel şova devam etti :)

Zahid Sebart 50CC ile güzel bir şow yaptı ancak hepimiz korkudan arabaların altına saklandık :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bunlarda aynı güne ait vidyolarımız :) Erendede bir vidyo vardı onuda bekliyoruz :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üstad görsel yok dediğinde ben buluşma görselli yok diye anlamıştım :laugh: Meğer maidenlerin görselleri yokmuş :D

Öncelikle eline sağlık, yine görseller harika. Bu arada bu alana ilk defa gidiyorsunuz galiba :rolleyes: Size ne kadar uzak bilemedim ama şahsen ben alanı çooook beğendim :halay:

Zafer'in Smoke da gayet güzel olmuş, gerçi açma konusunda zamanlama hatası yapmış ama yine de görsel açıdan göz doldurucu. İnşallah senin smoke en kısa süre içerisinde görürüz :)

Üstad eline sağlık görseller süper. :bravo:

Senin uçağın uçuşunu da görseydik daha da güzel olurdu. :'( Artık smoke falan takıp dört dörtlük olduğunda güzel bir uçuş videosu izleriz diye düşünüyorum. :halay:

Uçuş alanı gayet güzelmiş. :yuppi: İnşallah hep böyle güzel ve elverişli kalır modelcilerin kullanımı için. :)

Güneşe karşı alınan mobil sundurma organizasyonunu da sen yapmışsındır diye tahmin ediyorum, yine her zamanki gibi hayatı kolaylaştırmışsın. :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Üstad görsel yok dediğinde ben buluşma görselli yok diye anlamıştım :laugh: Meğer maidenlerin görselleri yokmuş :D

Öncelikle eline sağlık, yine görseller harika. Bu arada bu alana ilk defa gidiyorsunuz galiba :rolleyes: Size ne kadar uzak bilemedim ama şahsen ben alanı çooook beğendim :halay:

Zafer'in Smoke da gayet güzel olmuş, gerçi açma konusunda zamanlama hatası yapmış ama yine de görsel açıdan göz doldurucu. İnşallah senin smoke en kısa süre içerisinde görürüz :)

Mehmet abi sadece benim maiden uçuşu yok :( ben özgürü çektim, eren arkadaşımızda Merti çekti ama beni çeken 1 Allahın kulu olmadı hemde 5 depo uçtuğum halde :( biride demezmi lan bu adam her hafta bizi çekiyor yayınlıyor uğraşıyor bende şunu çekeyim 2dk :(

ben modele bitane cowling buldum Yak54 e ait , Mertte varmış, ama rengi sakat :D ve kırıkları var onu tamir edicem bu hafta, Mertte bir ara boyayacak :) yada bende boyarım bilemiyorum :D

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad eline sağlık görseller süper. :bravo:

Senin uçağın uçuşunu da görseydik daha da güzel olurdu. :'( Artık smoke falan takıp dört dörtlük olduğunda güzel bir uçuş videosu izleriz diye düşünüyorum. :halay:

Uçuş alanı gayet güzelmiş. :yuppi: İnşallah hep böyle güzel ve elverişli kalır modelcilerin kullanımı için. :)

Güneşe karşı alınan mobil sundurma organizasyonunu da sen yapmışsındır diye tahmin ediyorum, yine her zamanki gibi hayatı kolaylaştırmışsın. :bravo:

Türker beni nedense kimse çekmiyor :( smoke sistemini yakın zamanda deneriz deposunu takmamıştım daha, motoru DLA32 ile değiştiricem bu hafta , onunlada bi testi atlatalımda :D

Alan konusuna gelirsek imuktan az ilerde ömerli barajı dibinde, burası kışın su altında kalıyor sanırım çünkü bulunduğumuz yerde :D sazlıklar ve suya atılan eşyalar vardı ayakkabı :D kopan çapa takımları balık iğneleri kurşunlar vs , sabah 1 saat mıntıka temizliği yaptık :)

ahahah Sundurmayı ben yaptım evet :D 2 kuru ağaç dalı ve sicimle gerdirerek hallettim etrafta ağaç olmayınca :D

bunu unutmuşum eklemeyi :p

Alan su altında kalıyorsa kötü, çünkü alan tek kelime ile harika. Yani en azından görsellerden göründüğü kadar :)

Ynt: 10 Ağustos Görselleri - Ömerli Buluşması

Görsel yok deyince bende hiç resim yok zannettim. Güzel bir buluşma olmuş alanda mükemmel gözüküyor.

insanın uçak uçurası geliyor valla :)

Yer güzel, uçuşlar güzel! %p Alan Windows çayırı gibi. Aslında kışın su altında kalması daha iyi, çünkü ekilip biçilmeyen sahipsiz bir yer demektir. Havalar ısınıp, sular çekilince uçuşlar başlar.

Omer Erkan' Alıntı:
Yer güzel, uçuşlar güzel! %p Alan Windows çayırı gibi. Aslında kışın su altında kalması daha iyi, çünkü ekilip biçilmeyen sahipsiz bir yer demektir. Havalar ısınıp, sular çekilince uçuşlar başlar.
Abi yanlız bu durum, sadece bu seneki aşırı kuraklığa bağlı olabilir gibi :rolleyes:

Mehmet abi sanırım her sene böyle oluyor çünkü sağımızda 15 20 metre ilerde arabayla gidemediğimiz bi yerde ağaç var ve arkamızda bahçe vardı hatta yukarıdaki vidyoda bahçe telleri gözüküyor, burası dolsa tamamen suyla bahçe olmazdı sanırım, ancak burası hemen kıyısı olagbilir kış aylarında olsa olsa 1 karış su olur yaza doğru yine kurur diye tahmin ediyorum

Mesut AKIN' Alıntı:
bunu unutmuşum eklemeyi :p
Üstad desemki motoru ters çalıştırdınız da serinlemek için motorun karşısına dizildiniz diye tamam ama motorda normal çalışıyor gibi. :lollol: :lol:

Valla ben orda olsam olay çıkartırdım. Sonrada sen helicisin diyorlar bana kız vermiyorlar. :lollol: :lol: :lol:

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi sanırım her sene böyle oluyor çünkü sağımızda 15 20 metre ilerde arabayla gidemediğimiz bi yerde ağaç var ve arkamızda bahçe vardı hatta yukarıdaki vidyoda bahçe telleri gözüküyor, burası dolsa tamamen suyla bahçe olmazdı sanırım, ancak burası hemen kıyısı olagbilir kış aylarında olsa olsa 1 karış su olur yaza doğru yine kurur diye tahmin ediyorum
Üstad inşallah dediğin gibidir. O zaman yazlık yeni ve süper bir uçuş alanı var demektir :halay: :yuppi: