12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

uğur ilhan' Alıntı:
Mehmet abi ve türker abi degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim haftaya da guzel bir bulusma plani yaptim bu sefer kusursuz olacak ins. Daha fazla fotograf ve video ile tekrar donecegiz ins kadir abi gruba renk katti gercekten tesekkurler kadir abi deniz her zamanki gibi muhtesem berkay icin cok uzuldum ama kirim olmadan ogrenilmiyo ne yazik ki herkese cok tesekkurler keyifli forumlar
Arkadaşlar grubunuz çok güzel :thumbup: Hepiniz yapı olarak birbirinize benziyorsunuz ve tamamlıyorsunuz. O yüzden ayrılmadan, dağılmadan, darılmadan :laugh: ve gerektiğinde birbirinizi idare ederek ;) aynen devam edin. Unutmayın grup halinde devam etmeniz hem aldınız keyfi katlayacak hem de ilerlem hızınızı arttıracak.

Bakalım haftaya hangi süprizler ile dönüş yapacaksınız, merakla bekliyoruz :)

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

Bu alanda ilk defa ucuyorum her geldigimizde sagolsun deniz modele ayar yapacagim diye kiriyordu modelleri bendr careyi kendi ayarladigi modeli alarak buldum. Yani aslinda ilk bu kadar uzun ucusum diyebilirim.Daha onceki 450 size modellimle 1 er dk dan 5 ucus yapabildim. Bu yuzden benim icin harika bir gundu.ins ilerleyen zamanlarda bi inverd denemesi gerceklestirecegim onun videosunuda burda paylasacagim videolari izleyen yorum yapan tum abilere kardeslerime tesekkur ediyorum.

Bulusmalara izmirdeki tum arkadaslari bekliyoruz. Havanin guzel oldugu her pazar bulusma gerceklestiriyoruz .

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

uğur ilhan' Alıntı:
.........Yani aslinda ilk bu kadar uzun ucusum diyebilirim.Daha onceki 450 size modellimle 1 er dk dan 5 ucus yapabildim. Bu yuzden benim icin harika bir gundu.ins ilerleyen zamanlarda bi inverd denemesi gerceklestirecegim onun videosunuda burda paylasacagim videolari izleyen yorum yapan tum abilere kardeslerime tesekkur ediyorum.
O zaman 2 kat tebrikler Uğur Bey :thumbup: Sizin de bu işe gerçekten büyük bir yeteneğiniz ve yatkınlığınız var %p

Azıcık temkin ve disiplin ile sizi de çok güzel yerlerde göreceğiz inşallah ;)

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

İzmir ekibini ayakta alkışlıyorum.... :bravo: .Görseller gerçekten çok güzeldi , videosu da bol olmuş.Burada sis ve çok kapalı bir hava olduğu için 2-3 haftadır dışarı bile çıkamıyorken , güzel hava , samimi ortam , neşeli muhabbetler , kırımlı mırımlı çok güzel bir buluşma olmuş.Ellerinize sağlık.
Berkay kardeşim , kırımına üzüldüm , ama bu işin malesef karabiberi de kırım.Çok çok geçmiş olsun.
Öte yandan Deniz,Berkay,Kadir Bey ve Uğur beye de teşekkür ederim, bizlere canlı canlı , foto ve videolarla buluşma heyecanını hissettirdiğiniz için.
Dilerim her boş zamanınızda buluşur, kırımsız uçuşlar yapar ve bizleri görsellerinizle mutlu edersiniz.Tebrik ederim arkadaşlar..... :bravo: :bravo: :saygilar:

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

Herkese yorumları için çok teşekkürler çok güzel bir gündü gerçekten :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

Yorum yapan ve buluşmaya katılan herkese teşekkür ederim şu an yatıyorum yarın uzun uzun yazıcam kirim notunu vs :)

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

DenizSERT' Alıntı:
Herkese yorumları için çok teşekkürler çok güzel bir gündü gerçekten :)
BL'nin videosu senin cepteymiş galiba Deniz. Onu da mutlaka bekliyoruz ;)

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

Bl nin videosunu ben cekmistim ama su an telde yok video boyutlarini kucultmek icin video duzenleyici kullandim o esnada silindi galiba eve gidince pc ye bakacagim bir kere daha video cekemedigim icin cok uzuldugum bir sahne vardi ki sormayin deniz bl yi kadir abinin gobege yapistirdi superdi ya

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

uğur ilhan' Alıntı:
Bl nin videosunu ben cekmistim ama su an telde yok video boyutlarini kucultmek icin video duzenleyici kullandim o esnada silindi galiba eve gidince pc ye bakacagim bir kere daha video cekemedigim icin cok uzuldugum bir sahne vardi ki sormayin deniz bl yi kadir abinin gobege yapistirdi superdi ya

ilk parmak gitti :) sonra göbekden arabaya daldı zaten ,,, iyi ki zamanında holdu çekti Deniz. :)

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

kadir kocaman' Alıntı:
ilk parmak gitti :) sonra göbekden arabaya daldı zaten ,,, iyi ki zamanında holdu çekti Deniz. :)

Eminim acıtmıştır BL fena çeviriyor pali, ufak tefek ama yine de fazla hafife almamak lazım. :laugh:

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

Türker Akgün' Alıntı:
Eminim acıtmıştır BL fena çeviriyor pali, ufak tefek ama yine de fazla hafife almamak lazım. :laugh:

Aynen Türker Abi,
hafif bir morluk ve üstüne basınca halen de sızlaması var hafife alınacak bir oyuncak değil bl

12 OCAK İZMİR BULUŞMASI

kadir kocaman' Alıntı:
İyi ki çekmiş :D Başka ne kalmış ki çarpacağı :laugh:

DenizSERT' Alıntı:
Aslında ilk 5 saniye dumur oldum :D
Gayet doğal Deniz. Zaten modele alışık değilsin. Bir de ufaklık bir an kaçınca mermi gibi fırlıyor, tutabilene aşkolsun :D

kadir kocaman' Alıntı:
Aynen Türker Abi,
hafif bir morluk ve üstüne basınca halen de sızlaması var hafife alınacak bir oyuncak değil bl
Sana da geçmiş olsun Kadir :embarras: Ufak falan ama iyi pal devri var. Bu nedenle boyutuna bakarak, fazla hafife almamak gerekiyor ;)