15.01.2014 Hezarfen Manzaralı Uçuşlar.

Mehmet Karakaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Selam arkadaşlar uzun zamandır foruma giremedik ayıp ettik kusura bakmayın.Ayın 15'înde yazdan kalma günü bende sizin gibi değerlendirdim.Kısa kısa güzel videolar var.Bir de Yazdan kalma bir günün Güzel bir Hezarfen videosu keyifli seyirler...HD izleyin...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hazarfen resmen coşmuş, Serdar Abi'yi de gördüm helisiyle / uçağıyla müthiş bir buluşma olmuş belliki. :bravo: :halay:

Goblin'in uçuşlar muazzam, pilota da bıyıklar ayrı bir hava katmış doğrusu. :thumbup: Bende bıyık bıraktım bu aralar ama benim uçuşlar pek seninkilere benzemiyor Mehmet üstad, bıyıktan değil galiba :lollol: Süpersin. :bravo:

Tebrikler tam bir görsel şölen; uçan, videoları çeken ve paylaşanların elleri dert görmesin. :saygilar:

Yok artık. Gören de sadece helikopter uçtu sanacak Hezarfen'de... Karakaya dikkatli ol! :p :D

Ucuslar ozellikle yere yakin oldugun anlardaki sogukkanlilik super Mehmet :thumbup: Gercekten Sen uçmuşsun artik :bravo:
Cekimler sirasinda arkadan gelen muhabbet ve kahkaha sesleri ise ortamin ne kadar sicak oldugunun guzelbir gostersesi :thumbup: Allah muhabbetinizi bozmasin ;) Sumer abi az daha gec kalsan toplu fotoya giremeyecekmissin :laugh:

Re: 15.01.2014 Hezarfen Manzaralı Uçuşlar.

Tesekkurler abiler.İnsallah bu yaz sizleri de misafir etme sansina sahip oluruz.;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Bundan sonra gozum hep kendi arkamda olucak Sayin Kumandan ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Mehmet Bey ben geç kalmam. Bensiz fotoğraf çeksinler de göreyim. O cep telefonlarını yediririm bunlara birer birer. :lol:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Mehmet Bey ben geç kalmam. Bensiz fotoğraf çeksinler de göreyim. O cep telefonlarını yediririm bunlara birer birer. :lol:
Abi beklediklerine göre arkadaşlar da başlarına geleceklerin farkındalar :lollol: :lollol:

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Tesekkurler abiler.İnsallah bu yaz sizleri de misafir etme sansina sahip oluruz.;)
Inşallah Mehmet biz de çok isteriz :thumbup: Zaten Türker kardeşim ile beraber bir Hezarfen ziyaret planımız var :)

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Sumer Kumandan birtane bir!!!;)
Bu sezon yaz boyunca biz de bu şerefe nail olacaktık ama olmadı. Sahadaki kişisel çekişmeler sonucunda ne yazık ki kısa sürdü :embarras: Ne yapalım nasip değilmiş :-\ En azından 2013 yaz sezonu için %p

Mehmet kaptan
süpersin... :bravo:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Hayırdır. Ne oldu?
Abi aslında forumda şahit olmuştun ama hatırlayamadım galiba :) Malum seninle tanışma buluşmamız sonrası "uçuş patern"i ile ilgili bir konu açılmıştı. Sonra bu konu Kaos ve sonrası Özgür Willy ve forumdan istifa olaylarına kadar gitti.

İşin aslı ise hobi yapış şekli ile ilgili üslup, tarz ve beklenti uyuşmazlığı .

Sonuç şu an aktif olarak uçan 2-3 abi ve kardeşimiz harici diğer İzmitli modelcilerle yollarımızı ayırdık ;) Onlar Solaklarda devam ediyor, biz ise yeni sahamızda %p Şimdi herkes daha mutlu ve mesut :D

Ynt: 15.01.2014 Hezarfen Manzaralı Uçuşlar.

Buna ben mi sebep oldum? :(
Siz nerede uçuyorsunuz şu an?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: 15.01.2014 Hezarfen Manzaralı Uçuşlar.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Buna ben mi sebep oldum? :(
Siz nerede uçuyorsunuz şu an?
Yok abi seninle alakası yok :D Bu sayımız artmaya başladığı ilk günden bu yana çözümleyemediğimiz klasik problemimizdi. Ara ara çözer gibi olduk ama mantıklar almayınca olmuyor işte ;)

Bir gün böyle bir şey olmasını beklemiyor değildik aslında :) Bu nedenle Türker kardeşim ile beraber bulduğumuz alternatif uçuş alanımızı hemen o hafta devreye aldık :thumbup: Resimlerden görüldüğü üzere Solaklardan eksiği yok fazlası var :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker'in ufaklık, benimde eş durumu nedeni ile son 6 aydır kısıtlı zamanımız oluyordu zaten. Şimdi sağolsun helici Mordo abimizle Istanbul'dan geliyor her haftasonu. Hep beraber 3 şilahşörler olarak kısa bir zaman diliminde eskisinin 2 katı uçup, muhabbet edip açılıyoruz :D