Duyuru 2021-22 Forum Destek- Abonelik

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.
Mehmet abi bu nasıl hesap böyle. :) Yine foruma aplikasyon, eklenti... bir şeyler alacaksını dimi. :lollol: :lollol:

Abi şu forumla uğraştığın kadar bizim miyamideki evlerle uğraşsaydın şimdiye bitirmiştik evleri. :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eylül ayı hedefi için sanki ters olmuş abicim hesap, %34 kalan gerçekleşen %66 olmalıymış gibime geliyor benim. :)

Son düzenleme:
  • Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Eylül ayı hedefi için sanki ters olmuş abicim hesap, %34 kalan gerçekleşen %66 olmalıymış gibime geliyor benim. :)
Bar grafik toplam hedef olan $350 ile gerçekleşen $120 oranını gösteriyor kardeşim. Eylül sonu hedefi olan $180 sadece bilgi amaçlı.

Fakat dediğin gibi ilk bakışta yanlış anlamaya neden olabiliyor. O yüzden o ifadeyi biraz alta taşıyayım :)

Moralimiz bozuluyor abi öyle %34 falan. :)
Yeni sezonun başlamasından sadece 1 hafta içerisinde %34 gerçekleşme bence gayet iyi kardeşim :thumbup:

Çoğu forum için bu kadar kısa sürede bu kadar destek almak bir hayal :) İşte RCKOLIK AİLESİNİN farkı da bu diye düşünüyorum :RCKolik:

Amerika’da olmasına rağmen bizlere destek olan @Ismail YALTA kardesimize bir kez de buradan teşekkür ederiz :RCKolik:
Ben tesekkur ederim.

Turkiye'de iken bu sekilde bir yardim yapabilmek icin 10 kere dusunur sonra vazgecerdim muhtemelen.

Amerika insani degistiriyor, buraya geldikten sonra ilk defa lisansli Windows, parasi verilip alinan oyunlar ile karsilastim :lollol:

Bu forumda verdiginiz emek, bilgi 12$ ile esdegerde degil.

Ayrica daha once de tanistigimiz icin cekinmeden soyleyecegim. Sizler cok guzel ve ozel insanlarsiniz.
Boyle guzel bir ortamin devam etmesi icin de elimden gelen destegi vermeye hazirim. :saygilar:

Her sene olduğu gibi bu sene de desteklerini esirgemeyen @Emre Yolcu ve @Şakir Polay kardeşlerimize tekrar teşekkür ederiz :thumbup:

Böylelikle Eylül sonu hedefimiz olan $180 ulaşmış durumdayız. :hoppa: Toplam $350 hedefimizin de %55 ulaştık :bravo: Yeni hedefimiz, Kasım $228.

Bu vesileyle destek olan veya olmak isteyip de olamayan tüm üyelerimize tekrar teşekkür ederiz :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol