2021 için 1000 tl civarı kumanda önerisi

İlgi Alanı
Multikopter
İnternette araştırmalarımda 2021 için kumanda önerisi yok ve çok çeşit kumanda var bu fiyat aralığında benim aklıma x9 lite geldi tipi gerçekten çok güzel ama en güzel bu fiyat içinde kumanda önerilerinizi alabilir miyim

• Beğen
Tepkiler: Kadir Can Torun
İnternette araştırmalarımda 2021 için kumanda önerisi yok ve çok çeşit kumanda var bu fiyat aralığında benim aklıma x9 lite geldi tipi gerçekten çok güzel ama en güzel bu fiyat içinde kumanda önerilerinizi alabilir miyim
Dediğiniz gibi x9 lite olabilir. Onun dışına radiomaster tx16s dicektim fakat onu fiyatı uçmuş onun yerine radiomaster veya jumper ın bir alt segment kumandaları olabilir.
Veya radiolink at9 olabilir kullanıp memnun kalan çok var.
Bunların dışın da daha ucuza flysky i6 serisi olabilir

Dediğiniz gibi x9 lite olabilir. Onun dışına radiomaster tx16s dicektim fakat onu fiyatı uçmuş onun yerine radiomaster veya jumper ın bir alt segment kumandaları olabilir.
Veya radiolink at9 olabilir kullanıp memnun kalan çok var.
Bunların dışın da daha ucuza flysky i6 serisi olabilir
Radioking tx18s de var ama içlerinden en güzeli x9lite pro koyu mavi kuponla 1.1k ya alınır indirim falan kovalarsanız hem şu an alınabilecek en güzel kumanda modül de uyumlu

Kumandadan beklentileriniz neler? Hangi modelleri uçurmayı planlıyorsunuz kısa ve uzun vadede? Bu fiyat bandında Radiolink AT9S Pro veya AT10II alabilirsiniz.

Bence kumnada işini aceleye getirmeden ileride alacağınız modellere göre ayarlayın ,biraz daha bütçeyi arttırıp spectrum dx6 alabilirsiniz ,sonuçta spectrum dünya markası işinizi fazlasıyla görecektir .