700 macerası TSA 700 ile kaldığı yerden devam.

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar x7 deki elektronik olduğu gibi sağlam çıktı, bende x7 yi toplamak yerine, Emre Yolcu kardeşimdeki tsa 700 Kiti alarak yoluma devam etmek istedim.

X7 ye göre hantal ve çok fazla dişli sesi gelmesi eksi yönü olsa da, kullanıcı yorumlarına göre kronik sorunu olmayan taş gibi helikopter, eh günümüz Türkiye şartlarında çokta fazlasını aramak biraz lüx kaçıyor.

Umarım Kocaeli'deki büyük buluşmada beraber ortalığın tozunu alacağız?

Henüz heliyi uçurmadım uçurduktan sonra burada, x7 le aradaki hissettiğim farkı yazarım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu model süpriz olmadı desem yalan olur Ali :D ama gayet mantıklı ve doğru bir seçim olmuş :thumbup:

Model oldukça heybetli ve kemikli :) Tekrar hayırlı uğurlu olsun :hoppa:

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Ben de tahminlerde açıkçası TSA ile KDS arasındaydım :) Güzel bir tercih olmuş. Pilottr nin de katkılarıyla bir dönem belli kullanıcı sayısına erişmiş, parçası falan da bulunabilecek bir model. ?

Hayırlı ugurlu olsun Ali Abi ben heves edip alömıştım fakat hiçbir zaman sıra gelmemişti nasip sanaymış kazasız kırımsız günlerde kullan . :D

TSA modelin Elektriklisini de Nitrolusunu da yakından tanıma fırsatım oldu,

Modelleri genel olarak Align'nin helileriyle çok benzetiyordum özellikle nitrosunu

modellere dışarıdan bakıldığında yeni güncel modellere kıyasla tasarımı gereği biraz kaba duruyor fakat çok sağlam modeller

sağlamlığının yanında bir tık da ağırlar (1-2yüz gramın içinde)

ama ben bu ağırlık farklarını uçuşa bir etkisini hissedememiştim. aksine sağlamlık özelliği bende daha ön plana çıkmıştı.

Hayırlı olsun Ali , herşeyde bir hayır vardır, bence TSA güzel bir model , sadece çıkış yapmaya çalıştığı zamanı talihsiz bir zaman olarak görüyorum , Align - Goblin rekabetinin arasında gümbürtüye giden kaliteli bir model

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Pilottr den de baktığımda hala yedekleri falan var bir miktar. Bazıları nitro olsa da, ortak noktaları çoktur kuyrukta, kafada, skidde, belki dişlide falan...

Ama siteleri kapalı sanırım.

Pilottr den de baktığımda hala yedekleri falan var bir miktar. Bazıları nitro olsa da, ortak noktaları çoktur kuyrukta, kafada, skidde, belki dişlide falan...

Ama siteleri kapalı sanırım.
Pilot tr de birkaç ıvır zıvır var ama kırımda asıl lazım, olacak canopy, kuyruk borusu , tt, main şaft, fet.. Şaft VS yok malesef, amain hobi de var ama, onlarda ne kadar tedarik eder bilemiyorum.

Bugün kazasız belasız maiden'i yaptık, x7 ye göre biraz, çok az, hantal olsa da, 700 mm pal çevirsin isterse çamurdan olsun diyorum ?

Oldukça keyifli bir model, ama işte biraz fazla dişli sesi geliyor, olsun diyorum ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugün kazasız belasız maiden'i yaptık, x7 ye göre biraz, çok az, hantal olsa da, 700 mm pal çevirsin isterse çamurdan olsun diyorum ?

Oldukça keyifli bir model, ama işte biraz fazla dişli sesi geliyor, olsun diyorum ?
Model Kocaeli buluşmasına hazır desene :hoppa: :thumbup: