700 macerası TSA 700 ile kaldığı yerden devam.

Sağolun kırım olmaması sevdirici doğrusu, kuyruk servosu bıraktığında ölümden döndü diyebilirim ?

Mehmet abi kumdanın sorunu, potansiyometre arızası, okuma yapma aralığı bozulmuş, içini açıp kontrol ettim hareket yüdeylerinde aşınma yoktu(büyütecle baktım)

Bende temizleyip, yaylarını gerdirip, biraz da yağladım geri topladım potansiyometreyi şuan çok hahsas orijinali gibi okuma yapıyor tekrar.

Haberler kötü bugün ilk pil den patladık :D

Castle 120 Ediz abinin olayının aynısı sanırım.

Uçuşun yarısında, anlık bir kesme oldu, hemen hovera aldım aleti, rss sinyalini kontrol ediyordum heliden patlamış mısırın patlama sesleri gelmeye başladı, dumanlar fena çıkıyordu, motor da durunca hover da indik indiğim anda sistemdeki elektrik te gitti, bec kısa devreyi anlamış ve sistem elektiriğini kesmiş herşey sağlam esc dışında ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geçmiş olsun Ali , modeli kurtarmışsın ya buna da şükür :eek:
Uzun zamandır görmediğim kadar ağır bir esc kazası , tekrar geçmiş olsun :embarras:

Öncelikle büyük geçmiş olsun Ali :eek: Tek iyi tarafı modelin geri kalan kısmına bir şey olmaması :embarras:

Bu arada CASTLE ESC hangi serisini kullanıyordun ? Daha önce ESC bağlanıp, hiç log dosyalarını kontrol etmiş miydin ?

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Öncelikle büyük geçmiş olsun Ali :eek: Tek iyi tarafı modelin geri kalan kısmına bir şey olmaması :embarras:

Bu arada CASTLE ESC hangi serisini kullanıyordun ? Daha önce ESC bağlanıp, hiç log dosyalarını kontrol etmiş miydin ?
İce serisi abi. Yaklaşık 10 uçuş önceki log dosyasını paylaşıyorum isteyen castle programı ile inceleyebilir.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari