700 macerası TSA 700 ile kaldığı yerden devam.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar dün haftanın yorgunluğu ile, akşam 7 de yatağa girip uyumuşum, haliyle sabah 5 olduğunda gözler fal taşı gibi olmuştu 🤣

Bende bir kahve yaptım, haifif bir kahvaltı, bu sırada pilleri doldurdum, tsa'yı kaptığım gibi gün ağarır ağarmaz Yunuseli havaalanına gittim, yarım saat sonra benim gibi erkenci biri daha geldi onca senedir adamı ilk defa görüyorum,
Çünkü adam, senelerdir erkenden gelip biz alana gelmeden Gidiyormuş 🤣

Sağolsun 3. Ve son uçuşumu çekti ama malesef hafıza dolduğu için video 3. Dk kesilmiş, daha sonra inişi de çekmiş ama arada 1 dk kayıp.
( iniş biraz değişik)

Uçuş:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İniş:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Buluşma videolarına, özellikle de Heli uçuşlarına hasret kaldığımız şu günlerde bu video iyi geldi Ali :thumbup: Sticklerine sağlık :bravo: İniş de ayrı bir güzel olmuş :heartxf:

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Erken kalkan yol almış. :laugh: Sticklerine sağlık Ali. :bravo: :bravo:

Yalnız teker olsa avuta çıkarmış model. ;D Ben her zaman diyorum heli, heli, heli.............
Teker deyince aklıma geldi. Elin adamları mini Quad bile teker takarken, biz niye helilerimize takmıyoruz acaba :laugh::lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Teker deyince aklıma geldi. Elin adamları mini Quad bile teker takarken, biz niye helilerimize takmıyoruz acaba :laugh::lollol:
Abi düşün şimdi sahadasın, aynı böyle Ali'nin heli gibi nose-in geliyor heli sana doğru.
Ama oda ne :eek: bir aksilik var durmayacak galiba. Kaaaaççççççççççç :lol:

Yalnız zemin eğer düzse ot biçmek için efsana bir çözüm olurdu. ;D

Son düzenleme:

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar, dün Bmuk külübü olarak festival öncesi bir toplantı yaptık, gitmişken uçmadan olmaz tabi, Tsa ile sakin ve bildiğim hareketlerin olduğu bir uçuk yaptım,öncesinde ayar uçuşu olduğu için canopy takmadım.

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Abi vallahi öyle, ben bu modelin ömrü boyunca herhangi bir bakıma ihtiyacının olmayacağını düşünüyorum 😀

Belki ana rulmanları, değiştirebilirim, bu arada üniteden, uçuş sayısına baktığımda 180 dk olarak görünüyor toplam,aslında bir kontrol etmekte fayda var .