8 Yeni üye ile Günlük Yeni Üye Rekorumuzu Kırdık :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet Arkadaşlar,

Güzel bir haberi daha sizinle paylaşalım istedik :D

19.06.13 tarihinde 24 saat içinde yeni kayıt olan üye sayımız 8 ulaştı. Bu yeni "Günlük Yeni Üye Kayıt" rekorumuz :thumbup:

Daha önceki rekorumuz ara ara ulaştığımız 6 kişi idi.

Bu sevindirici haberi siz üyelerimiz ile de paylaşalım istedik ;)

Saygılarımızla :saygilar:

aile daha hızlı büyüyor demekki. sevindirici haber. :thumbup:

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
aile daha hızlı büyüyor demekki. sevindirici haber. :thumbup:
Şimdilik öyle gözüküyor, bakalım sonu nasıl olacak ;)

500. kişi piyangosu kime çıkacak acaba çok merak ediyorum. :lol: 20 temmuzda 500 . kişi süprizine kavuşur gibi görünüyor.

umarım bu abi kardeşlik sonuna kadar büyüyerek devam eder.üye olmayıp yanımda sizleri takip eden 3 küçük (yiğenlerim)1 tanede kısmetse yolda geliyor.oda sezlerin yiğeni.

TANER ÇINAROĞLU' Alıntı:
500. kişi piyangosu kime çıkacak acaba çok merak ediyorum. :lol: 20 temmuzda 500 . kişi süprizine kavuşur gibi görünüyor.
Biz de öyle ümit ediyoruz abi :laugh:
mehmet yıldırım' Alıntı:
umarım bu abi kardeşlik sonuna kadar büyüyerek devam eder.üye olmayıp yanımda sizleri takip eden 3 küçük (yiğenlerim)1 tanede kısmetse yolda geliyor.oda sezlerin yiğeni.
Amin Mehmet :) Desene forumumuzun 3 tane daha gizli üyesi var :D

Maşallahh, Allah nazarlardan saklasın, 500. üyeye hediye varsa benim oğlanı üye yapalım :D

eyvallah abi.bazen sim takıp yiğenlere bırakıyorum deli gibi uçuyorlar.ama onlar uçakçı.yaşları 13 (mehmet) 12 (ümit) 11 (onur)aralarında en iyisi mehmet.uçağı bi indiriyor kesinlikle yerden sekme yok.ben deniyorum 15 defa sektiriyorum.herifin favorisi mustang.

Delikopter' Alıntı:
Maşallahh, Allah nazarlardan saklasın, 500. üyeye hediye varsa benim oğlanı üye yapalım :D
Amin Hüseyin'cim.
Hediyemiz mutlak olacaktır ne diye sorma inan ben de bilmiyorum şu an ;D Artık üyelerimiz neyi takdir edip, destek olurlar ise ancak onu verebiliriz :laugh:

mehmet yıldırım' Alıntı:
eyvallah abi.bazen sim takıp yiğenlere bırakıyorum deli gibi uçuyorlar.ama onlar uçakçı.yaşları 13 (mehmet) 12 (ümit) 11 (onur)aralarında en iyisi mehmet.uçağı bi indiriyor kesinlikle yerden sekme yok.ben deniyorum 15 defa sektiriyorum.herifin favorisi mustang.
Vay maşallah diyorum. Eee ne varsa gençlerde var. Şöyle düşününce ne kadar şanslı olduklarını fark ediyor insan :D İnşallah bu merak ve ilgi aynen devam ederde, bu hobi bir gün bizde de yurtdışı seviyesine gelir %p

Mehmet, aşiret olma yolunda hızla ilerliyoruz desene... :lol:

inşallah mehmet abi yurtdışı seviyesine geliriz.

aranıza katılmak cok güzel :) umarım kocaelideki buluşmada hepinizle teker teker tanışma şansım olur

:saygilar: çok güzel ama yetmez, inşallah 50- 100 leri görürüz . :agreed:

Abi zaman makinası gibisin, sayende 2013'lere gittim. ;D

Ben o zamanlar hobide yeniydim gibi gibi... Mikroları saymazsak ilk modelim olan trex 450 sportu şubat 2013 te almıştım. Mart 2013 te de foruma üye olmuşum ama 2014 ortalarına kadar pek paylaşımım yok. Hey gidi.... Teşekkürler Adnan abi :D