Align TREX 600 ESP Modelimiz

Bunlara maiden öncesi son hazırlık ve maiden videomuz :halay:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayirli olsun :) valla ucusunu da gordum, rahatladim su modelin :D ama o ne soft startti oyle ya, nazli nazli aldi devri :D

Emre Kaman' Alıntı:
Hayirli olsun :) valla ucusunu da gordum, rahatladim su modelin :D ama o ne soft startti oyle ya, nazli nazli aldi devri :D
Governor olmayıp, normal uçuş modunda flüt değil de linear yakın bir gaz eğrisi kullanınca epey bir nazli devir alıyor kereta ;D

Bu arada Emre'm şu servo kolu tiyosu için tekrar teşekkür ederiz :thumbup: Bize epey bir zaman kazandırdı :halay: Tecrübe ve bilgi başka bir şey canım %p

Estağfurullah abicim, mantık yürüttük beraber :thumbup:

Hakan bey hayırlı olsun kırımsız uçuşların olsun bazan bende cok oluyor eskiye özlem bu yuzden ilk uretim modelleri daha bi seviyorum

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan abi hayırlı uğurlu olsun. [emoji122] [emoji322] [emoji323]

Model ipli gibi olmuş maşallah. Çok şükür gördük bu günleri, inşallah scale olduğu günleri de görürüz.

Ama önce doya doya 600 ESP ile uçmanın keyfini yaşa bence abi. [emoji108]

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan abi hayırlı olsun model ip gibi duruyor [emoji106]

Sen scale tarzı uçuracaksın demi modeli?

Mehmet abi seninde ellerine sağlık.

Dün Mehmet Abi nin Youtube paylasimin dan izledim. Maşallah çok güzel ayarlanmış. Güle güle kullanın kırımsız zevkli ucuslar

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan im hayırlı olsun güle güle uçur

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar, güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Tabii ki Mehmet kardeşimin göstermiş olduğu çaba ve emek sayesinde bu model uçmayı başardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem ,karşılık olamaz,akşamları dinlenmek yerine ,gezmek yerine bana gelip, yardımcı olmayı tercih etti, işte bu sevgi ve kardeşlik duygusu bu hobiyi dahi bir güzel yapıyor.
Emre'min yardımlarını da unutmuyorum tabii ki.
450 alışkanlığından sonra 600 uçurmak daha bir güzel ve daha heyecanlı oluyormuş.Modelin uzun ve nazlı soft startı ayarlardan değil,aslında benim yusufla olan pazarlığımdan kaynaklıydı :laugh:
Velhasılı model gayet rijit ve rahat uçtu.Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum :saygilar: :RCKolik:

Model ,ömrümüz olursa elbette scale olacak ,zaman ve bütçe uyduğunda şüphesiz harika bir scale olarak sizler de göreceksiniz inşallah arkadaşlar

Sonunda her şey hazır demek, elinize sağlık abi çok güzel oldu model. Kırımsız uçuşlar olsun güle güle kullan Hakan abi.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun Hakan abi iki bira götürülür bu uçuşa :) bu ara da Emre bu servo kolu olayı neydi? Bizede yardımcı olur belki ileride

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hafif bir bacak titremesi sezinledim. :laugh:
Hakan hayırlı olsun tekrar, sonunda havalandı canavar.
:thumbup: :saygilar:

Ellerinize sağlık çok güzel ve keyifli bir model olmuş. :bravo: :halay:
Hakan hayırlı uğurlu olsun , model büyük olunca titreme de o denli büyük oluyor.Kırımsız ,keyifli ve bol uçuşlar dilerim. :halay: :halay: :saygilar: