Alternatif Paypal Hesabi acma ve kullanımı

Troy neymiş ki?

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Troy değilde ben onu trol olarak biliyordum balık sürülerini yakalamak için kullanılan ağ. Tabiki evdeki ki hesap çarşıya uymadı ve troylanmadik pardon trollenmedik, şaka gibi bir sistem, biraz okudum bu sistemle o kadar gurur duyuyorlarki anlatamam zaten visa ve mastercard bunu yapiyor senin neyine kart sistemi olusturmak. Hadi yaptın paypal ı niye kapatıyorsun ?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanırım reklamlarda çıkan sistem bu ama sadece yurt içi kullanım için yanlış biliyorsam bilenler düzeltsin lütfen. Pay pal ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum çünkü paypal ın yaptığı işin karşılığı değil bu sistem, kulvarlar farklı bir kere. Bizim için iş görecek birşey değil bence

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Sanırım reklamlarda çıkan sistem bu ama sadece yurt içi kullanım için yanlış biliyorsam bilenler düzeltsin lütfen. Pay pal ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum çünkü paypal ın yaptığı işin karşılığı değil bu sistem, kulvarlar farklı bir kere. Bizim için iş görecek birşey değil bence

paypal ı kaldırıp bunu ittireceklerdi olmadı :laugh:

Keşke olsa ama Paypal dünyada bu işe ilk giren ve şuan 7 - 8 ülke haricinde tüm dünyada benimsenmiş ve kabul edilmiş bir firma.

Yurt içerisinde başka bir sistem force edilebilir elbette ama global olarak bunu yapabilmek için çok çalışmak ve gerçekten başarılı olmak lazım. İnşallah olur da bizde gurur duyarak kullanırız.

Paypal ile yolların ayrılmasında firmanın vergi ödemiyor olamasından da kaynaklanan sorunlar var duyduğum kadarıyla, booking'le olan sorun gibi. O ayrı bir konu elbette ama kullanıcı olarak paypal'ı ve booking'i kullanamıyor olmak güzel bir his değil, sorunların çözümü yasaklamak olmamalı. :-\