Video Alzrc x360 3D

Ömercim bu kadar aktif bir yerde hemde aktif olan tarafa doğru uçuş yapıyorsan bir bildiğin var heralde diye düşünmekten kendimi alamadım. Elinde olan veya olmayan bir sebepten yoldan sürekli geçen bir arabaya yada uçuş alanının dibinden geçen bir insana bu modelin çarpması durumunda ne yapmayı düşünüyorsun diye merak ettim?
Hepimiz heyecanlı oluyoruz modellerimizi uçurmak için. Fakat bu heyecan yüzünden böyle aktif bir sahada uçuş yapıyorsan ortada büyük bir problem var demektir.

Ömer maşallah diyelim nazar değmesin :)
Pil hala 4s değil sanırım. 6s gibime geldi ama bilmiyorum :D

Çok çok çok başarılı ve güzel uçuyorsun. Fakat tehlikeler hakkında konuşmuştuk. İnşallah canın sıkılmaz ve problem yaşamazsın.

Modeli kırmadan ara ara şöyle videolar atda motive olalım kardeş :D

Ömer maşallah diyelim nazar değmesin :)
Pil hala 4s değil sanırım. 6s gibime geldi ama bilmiyorum :D

Çok çok çok başarılı ve güzel uçuyorsun. Fakat tehlikeler hakkında konuşmuştuk. İnşallah canın sıkılmaz ve problem yaşamazsın.

Modeli kırmadan ara ara şöyle videolar atda motive olalım kardeş :D
@Ali Haydar GÖK abi teşekkürler :).Abi pil 4s te sınırlarını zorluyoruz.:laugh: model 3.51 de kaçıyor mesela ya da tik tak yapmaya çalışırken boğuluyor. Evet abi haklısın maalesef uçtuğum alan gene sıkıntılıydı ama uçacak alan yok.

Ben demiştim @Mehmet Kucuksari abi. Buyur izle gör. :lol::lol:
Evet dediğin gibi Sim ile gerçek model pek bir fark etmiyor ;D
Ben de Ali'ye aynen katılıyorum ;) Uçuş tek kelime ile şahane :thumbup: ama uçulan alanda risk çok yüksek.

Evet abi haklısın maalesef uçtuğum alan gene sıkıntılıydı ama uçacak alan yok.
Uçalacak alan konusunda haklısın ama olabilecek en küçük terslikte ortaya çıkacak durumu ve sonrasını yeniden bir değerlendirmek lazım :rolleyes: Bir şey olmadı sürece bir sorun yok ama ya bir canlıya istemeden zarar verirsek ... Neyse sen bunları değerlendirebilecek olgunlukta genç bir kardeşimizsin. İnşallah daha güzel bir alan bulabilirsin.