Anakart tamiri?

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

TAMER ÖZTÜRK

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Ne yazık ki bu tür durumlar neticesinde insanlarda güvensizlik meydana getiriyor.Böyle olunca insanlar gerçekten dürüst satıcılarla da alışveriş yapmak istemiyorlar.Böyle sahtekar insanların vicdanları nasıl rahat ediyor gerçekten anlamıyorum.Deniz abi geçmiş olsun umarım sorununuza çözüm bulursunuz.

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Kongreden az önce döndüm. Daha rahat yazabiliyorum.
Sıcak hava tabancam var ve bu tür elemanları onunla sökebiliyorum. İnce uçlu ve sıcaklık kontrollü lehim istasyonum var. Bu tür elemanları birkaç kez lehimledim. Daha profesyonel bir yardım alamazsan ben el atabilirim.

Deniz Tanrıverdi

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Kongreden az önce döndüm. Daha rahat yazabiliyorum.
Sıcak hava tabancam var ve bu tür elemanları onunla sökebiliyorum. İnce uçlu ve sıcaklık kontrollü lehim istasyonum var. Bu tür elemanları birkaç kez lehimledim. Daha profesyonel bir yardım alamazsan ben el atabilirim.
Çok teşekkür ederim, Evren bir arkadaşına yönlendirdi. Aynı kişiyi Bülent abi de önerdi. Görüşmeye çalışacağım bu hafta içi. Duruma göre haber veririm.

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Çok teşekkür ederim, Evren bir arkadaşına yönlendirdi. Aynı kişiyi Bülent abi de önerdi. Görüşmeye çalışacağım bu hafta içi. Duruma göre haber veririm.
Evren'in "bi arkadaşı" bizim canımız ciğerimiz Cem Çakırman yahu... Onun için çocuk oyuncağı.