Anakart tamiri?

Ne yazık ki bu tür durumlar neticesinde insanlarda güvensizlik meydana getiriyor.Böyle olunca insanlar gerçekten dürüst satıcılarla da alışveriş yapmak istemiyorlar.Böyle sahtekar insanların vicdanları nasıl rahat ediyor gerçekten anlamıyorum.Deniz abi geçmiş olsun umarım sorununuza çözüm bulursunuz.

Kongreden az önce döndüm. Daha rahat yazabiliyorum.
Sıcak hava tabancam var ve bu tür elemanları onunla sökebiliyorum. İnce uçlu ve sıcaklık kontrollü lehim istasyonum var. Bu tür elemanları birkaç kez lehimledim. Daha profesyonel bir yardım alamazsan ben el atabilirim.

Kongreden az önce döndüm. Daha rahat yazabiliyorum.
Sıcak hava tabancam var ve bu tür elemanları onunla sökebiliyorum. İnce uçlu ve sıcaklık kontrollü lehim istasyonum var. Bu tür elemanları birkaç kez lehimledim. Daha profesyonel bir yardım alamazsan ben el atabilirim.

Çok teşekkür ederim, Evren bir arkadaşına yönlendirdi. Aynı kişiyi Bülent abi de önerdi. Görüşmeye çalışacağım bu hafta içi. Duruma göre haber veririm.

Çok teşekkür ederim, Evren bir arkadaşına yönlendirdi. Aynı kişiyi Bülent abi de önerdi. Görüşmeye çalışacağım bu hafta içi. Duruma göre haber veririm.
Evren'in "bi arkadaşı" bizim canımız ciğerimiz Cem Çakırman yahu... Onun için çocuk oyuncağı.

Aynen abi. Anlaşılan bir tek ben tanımıyor muşum ?

Evren kardeşim ve Sümer abi beni seviyorsunuz biliyorum, ben de size karşı boş değilim ?

Kumanda sorunu çözülmüştür, bilginize...

Çakırman aramıza hoş geldin sefalar getirdin!

Kumandanın tamir olması bence haber niteliği taşımıyor :)

Bence esas konuşulması gereken şey dün telefonda bana anlattıkların. Bu insanların göz göre göre nasıl yalan söyledikleri ve insanları mağdur durumda bıraktıkları ortaya konmalı...

Hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
Cem bana kumandan hazır diyerek videolu bir mesaj gönderdi ama telefonumun azizliğine uğradım ve videoyu açamadım bir süre. Telefon açtım. Bana müjdeyi verince sevinçten nutkum tutuldu. Muhtemelen anlayamadığımı zannederek bir kaç kere tekrar etmek zorunda kaldı.
Kendisine buradan da çok teşekkür ederim.

Bence esas konuşulması gereken şey dün telefonda bana anlattıkların. Bu insanların göz göre göre nasıl yalan söyledikleri ve insanları mağdur durumda bıraktıkları ortaya konmalı...
Öncelikle aramıza tekrar hoşgeldiniz @Cem Çakırman . Namınızdan sonra sizleri de aramızda görmekten ayrıca mutlu olduk :thumbup:

Bu arada “esas konuşulması gereken” hususu merak ettik :rolleyes:

Asil konusulmasi gereken husus, sanirim bizim de hakkinda cok dertlenip, hatta bizzat yasayip, ogrendigimiz, ama forum ortaminda (en azindan yonetim olarak) dokunanin elini yakan husus...