Antonov An 225 Mriya (DIY)

Olsun faydali konu oldu. Ben mesela 225’in boyunu kilosunu ogrendim, tir dorsesinin boyunu ogrendim, olcek teorisine giris aldim, turbinlerin rodaji yokmus mesela, bilmiyordum...

Bir de emeklilik procelerime bu kusu da ekledim. 1/40, cift turbinli, Evren baskan stayla full dahta uzeri kompozit kaplama... Uff... ?

1) Projeler (!) -sanırım başlıktan ötürü- hep Antonov-225 etrafında gelişiyor. Hatırlatırım konuda 1/1 (?) F-35 de var! Orayı ihmal etmemek gerek. Zira muharip uçak ihtiyacımız var...
2) Bildiğim kadarıyla BURAN, Kazakistan'da bir hangarda, sökülmesi çok pahalı bir organizasyon olduğu için çürümeye terk edilmiş durumda. Halen öyle mi bilemiyorum ama hazır gereken türbin motorlar üzerinde fikir sahibi olmuşken... Acaba O'nu uçursak daha büyük bir ses getirmez miyiz? Dünya çapında hem de! İlk uzay mekiğimiz bir düşünsenize? Made by :RCKolik:
Elektronikler sumeronics falan:lol::lol::lol:

1) Projeler (!) -sanırım başlıktan ötürü- hep Antonov-225 etrafında gelişiyor. Hatırlatırım konuda 1/1 (?) F-35 de var! Orayı ihmal etmemek gerek. Zira muharip uçak ihtiyacımız var...
2) Bildiğim kadarıyla BURAN, Kazakistan'da bir hangarda, sökülmesi çok pahalı bir organizasyon olduğu için çürümeye terk edilmiş durumda. Halen öyle mi bilemiyorum ama hazır gereken türbin motorlar üzerinde fikir sahibi olmuşken... Acaba O'nu uçursak daha büyük bir ses getirmez miyiz? Dünya çapında hem de! İlk uzay mekiğimiz bir düşünsenize? Made by :RCKolik:

Sokulmesi pahali oldugundan degil de, sokunce ele gecen bisey yok, ondan ☺️ Soguk savas, uzay yarisi falan, sabun kopugu gundemler...

Tamam elektronikler bende, sorun yok! :halay::thumbup: