Ap Eazy (Pirates Bee)

Nesimi Sakmak

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Ortadan kaybolduğum dönemde yaptığım modellerin fotosu ve videosu olanları paylaşmaya devam ediyorum. Bu modeli tek motorlu olması nedeniyle seçtim. Yapımı da oldukça kolay. Dahası uçuşa da bir o kadar zevkli. Son dönemlerde yaptığım uçaklarda ilk aradığım özellik yerden kalkıp inmeye uygun model olması idi. Bu model de bunu fazlasıyla karşılıyor.

Öncelikle modelimiz budur.

You must be registered for see images attach

Plan ve proje için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Model öncelikle 5 inç pervane için hazırlanmıştı. Gelen istek üzerine 6 inç pervaneye uygun parça siteye eklendi. Aynı zamanda EDF motor kullanabilmek için gerekli parçalar da eklendi. En sonda da bir template eklenmiş.

Gelelim benim modele. Yaptığım modellerin aşamalarını mümkün olduğunca foto çekmeye çalışıyorum. Bu da onlardan biri.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu modeli bir kaç ay önce yapmıştım. Uçurmaktan en çok zevk aldığım modellerimden oldu kendisi. İlk uçuşta fotolarda görülen video verici kamerayı kullanmıştım ama performansı çok kötü olduğu ve ciddi parazit nedeniyle modeli düşürmeme sebep olduğu için çıkardım. 200 mw TS5823 verici ve küçük bir kamera bağlayarak sorunu çözdüm. DVR kayıt alamadığım için FPV uçuşu ile ilgili bir video yok ama aşağıdaki gibi bir videomuz mevcut. Bu uçağın pazar eğlencemiz olduğunu söylemiş miydim? :D:D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Nesimi Sakmak
Bu modeli geçenlerde sizin buluşma videolarında görmüştüm hatta o Zaman ft explorer sandım uçuşu çok hoşuma gitmişti iyi ki konuyu açmışsınız:thumbup: elime uygun motor geçtiği anda yapmak niyetindeyim teşekkürler paylaştığınız için :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Nesimi Sakmak