Arduino otomatik drift aracı

Aslına bebek arabasını radyo kontrollüye çeviren olmuş ve hatta bunun üstüne piyasada bu tür bebek arabaları bile üretilmiş . Takip et , acil fren yap vs gibi özellikleri var . Benim kafamdaki daha geyik bir durum olsada ev içinde mama sandalyesinde oturan bebeğin elinde sütü ile tur atarken uyumasına veya ağlıyorsa susmasına yardımcı olur . Aslında mama sandalyesinin bebekli ve bebeksiz ağırlığına göre bir donanım seçtim ve servo bağlantılarını tekerlek etrafında nasıl yapacağımı gösteren bir şema bile çizdim ama orda kaldı . Devamı için biraz vakit bulmam lazım .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Aslına bebek arabasını radyo kontrollüye çeviren olmuş ve hatta bunun üstüne piyasada bu tür bebek arabaları bile üretilmiş . Takip et , acil fren yap vs gibi özellikleri var . Benim kafamdaki daha geyik bir durum olsada ev içinde mama sandalyesinde oturan bebeğin elinde sütü ile tur atarken uyumasına veya ağlıyorsa susmasına yardımcı olur . Aslında mama sandalyesinin bebekli ve bebeksiz ağırlığına göre bir donanım seçtim ve servo bağlantılarını tekerlek etrafında nasıl yapacağımı gösteren bir şema bile çizdim ama orda kaldı . Devamı için biraz vakit bulmam lazım .
Tekerlek bağlantıları için planınız ne? Sandalye ayağına bütün parçaları kurmak mı yoksa parçaların yerleştirildiği harici bir gövdeye sandalyeyi koymak mı? Bir de pil olarak lipo mu kullanacaksınız?

Aklınızda nasıl birşey var bilmiyorum ama teker olarak omni teker kullanmak belki daha fonksiyonel olabilir

Troll yok . Orta dünya canlıları oldum olası sıkıntıdır .
İlk iki link radyo kontrol ve bluetooth kontrol
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu ise ticariye dökülmüş olan bebek arabası

Benim düşündüğümde aynı sistemi tekerlekli mama koltuğuna uyarlamak . Nedeni ise çok basit . İcat dediğin can sıkıntısından yapılır bu memlekette .

• Beğen
Troll yok . Orta dünya canlıları oldum olası sıkıntıdır .
İlk iki link radyo kontrol ve bluetooth kontrol

Bu ise ticariye dökülmüş olan bebek arabası

Benim düşündüğümde aynı sistemi tekerlekli mama koltuğuna uyarlamak . Nedeni ise çok basit . İcat dediğin can sıkıntısından yapılır bu memlekette .
Bence böyle birşey daha iyi olur:saygilar:. Bunun türbin motorlu halide düşünülebilir

Ama buna küçük bir :RCKolik: dokunuşu eklersek şuna benzer birşey de yapılabilir
:

Son düzenleme:
  • Haha
Gta'da oyuncu öldüğü zaman ekranda beliren bir yazı var "WASTED".

Uçan koltuk için.

Edit: İmla