arızalı alıgn 3gx fbl kontrol ünitesi

ramazan develi

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
alıgn 3GX fbl kontrol ünitem var enerji veriyorum ne bir ışık yanıyor nede tepki veriyor USB dongle 3GX V2.1 proğramı ile bilgisayara bağlıyorum başarısız uyarısı alıyorum siz ustalarım sorun nedir

alıgn 3GX fbl kontrol ünitem var enerji veriyorum ne bir ışık yanıyor nede tepki veriyor USB dongle 3GX V2.1 proğramı ile bilgisayara bağlıyorum başarısız uyarısı alıyorum siz ustalarım sorun nedir
%99 unite sizlere ömür :embarras: Aldığınızda düzgün çalışıyor muydu peki ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bu halikopterin toplanışı sanırım hatalı 2 ci resimde fbl kontrol ünitesinin ters takılmş.

daha bakmadım ama ben vidaların bile kilitli olduğunu düşünmüyorum .

%99 unite sizlere ömür :embarras: Aldığınızda düzgün çalışıyor muydu peki ?
hayır hiç çalışmadı ne ışık yandı nede bir tepki verdi Mehmet bey hocam lütfen siz benim yazım imlalarımı kızmayın ben ilkokul mezunu 55 yaşında bir kulum

bakalım daha ne sorunlar çıkacak bu arada fbl kontrol ünitesi tavsiyesi ve Türkiyeden alabileceğim firma varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
yurticinde uygun fiyatlı kbar fbl ünitesi alabilirsiniz. hem youtube da anlatım videosu da var. türkce kaynak da mevcut

@ramazan develi bey lütfen 2-3 dak ara ile yeni mesaj yazmayalım ki forum çöplüğe dönmesin.

Eğer mesela 20 dak içinde aklınıza gelen yeni bir şey olursa, YENI mesaj yerine, mesajın hemen altındaki DÜZENLE butonunu kullanarak eski mesajınıza ilave edeniz.

NOT: Bu seferlik ben ard arda gönderdiğiniz mesajları birleştiriyorum. Anlayış ve destek için teşekkür ederiz.