Arslanbey Uçuş Alanı için Model Masası

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Yavuz Bey,

Sahada bahsettiğim, geçen seneki Hazerfen ziyaretimizde gördüğümüz MODEL MASALARIN resimleri ektedir.

Şayet farklı bir yorum / öneri gelmez ise, bu masalardan 2-3 tanesi yeni pistimize çok yakışır diye düşünüyorum ;)

Şimdiden sana ve Kaya beye çook teşekkür ederiz. :saygilar:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

Ekli dosyalar

• Hazerfen_Saha Masasi_01.JPG
    Hazerfen_Saha Masasi_01.JPG
    46.7 KB · Görülme: 141
  • Hazerfen_Saha Masasi_02.JPG
    Hazerfen_Saha Masasi_02.JPG
    57.6 KB · Görülme: 138
  • Hazerfen_Saha Masasi_03.JPG
    Hazerfen_Saha Masasi_03.JPG
    45.3 KB · Görülme: 138
  • Hazerfen_Saha Masasi_04.JPG
    Hazerfen_Saha Masasi_04.JPG
    57.4 KB · Görülme: 139
Ynt: Arslanbey Uçuş Alanı için Model Masası

Bu sene çok uçuşlarımız olacak inşallah. Eğilip bükülmeden, belimizi ağrıtmadan şöyle rahat rahat uğraşırız modellerimizle. :bravo:

Masaların uygun bir yerine Yavuz Demirtaş ve Kaya Bey'in katkılarıyla diye yazan levhalarda yazılsın derim.

Ynt: Ynt: Arslanbey Uçuş Alanı için Model Masası

Türker Akgün' Alıntı:
Bu sene çok uçuşlarımız olacak inşallah. Eğilip bükülmeden, belimizi ağrıtmadan şöyle rahat rahat uğraşırız modellerimizle. :bravo:

Masaların uygun bir yerine Yavuz Demirtaş ve Kaya Bey'in katkılarıyla diye yazan levhalarda yazılsın derim.

Düşünceleriniz için teşekkürler, fakat ben isim ile anılmaktan ziyade Komuk Model Uçak Kulübü katkılarıyla yazılmasını daha uygun görürüm, zira bu hususta kişiselliğin değil, birlikteliğin ön planda olmasını tercih ederim. :saygilar:

Ynt: Ynt: Ynt: Arslanbey Uçuş Alanı için Model Masası

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Düşünceleriniz için teşekkürler, fakat ben isim ile anılmaktan ziyade Komuk Model Uçak Kulübü katkılarıyla yazılmasını daha uygun görürüm, zira bu hususta kişiselliğin değil, birlikteliğin ön planda olmasını tercih ederim. :saygilar:
Bu söze ancak şapka çıkarılır :saygilar: :bravo:

bundan sonrada birde tişört baskısı yapalım :D

Mehmet Abi, harika bir fikirmiş, Yavuz Bey ve Kaya Bey'in de katkıları büyük olacak anlaşılan. Emeği geçen herkese çok teşekkürler!!

Bu masaların avantajı dışarıda bırakılabilmeleri. Demirler pahalıya getirir masayı fakat üzerindeki mdfleri çıkardığınızda her yıl bakımı yapıldığında sorunsuz birşekilde masaya zarar gelmez. Üzerindeki mdf tahtalarıda muşamba ile sarılıp biryere koyulduğunda su almadığı sürece şişmede yapmaz sorun çıkmaz... Güzel bir masa modeli.

Miraç Egemen ANIL' Alıntı:
Bu masaların avantajı dışarıda bırakılabilmeleri. Demirler pahalıya getirir masayı fakat üzerindeki mdfleri çıkardığınızda her yıl bakımı yapıldığında sorunsuz birşekilde masaya zarar gelmez. Üzerindeki mdf tahtalarıda muşamba ile sarılıp biryere koyulduğunda su almadığı sürece şişmede yapmaz sorun çıkmaz... Güzel bir masa modeli.
Faydalı bilgiler için teşekkürler. :thumbup: Ben de neden MDF kullanılıyor diye düşünmüş, ama emin olamamışdım.

Miraç Egemen ANIL' Alıntı:
Bence mdf'nin suya karşı olan zaafiyetindende kurtulabilmek için masaların üstünün yeterli dayanıklılıkta fens veya delikli sac gibi bir malzemeyle yapılması ve antipasla boyanmasıyla yaz - kış sahada kalabilmesi mümkün olabilir diye düşünüyorum.

Elbette maliyet artacaktır, mdf ile ne kadar farkeder bilemiyorum. :-\