AT-6 TEXAN Test ve Kırım

Ynt: AT-6 TEXAN Test ve Kırım

Teşekkür ederim dostlar sağolun, bu uğursuzluğu aşamadım gitti bu modelde , okadarda sevmiştim ki modeli keyfini alarak uçuramadım içimde kaldı resmen

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geçmiş olsun güzel modeldi

AT-6 TEXAN Test ve Kırım

Mesut'cuğum geçmiş olsun. Her zamanki şeyler. :)
Sen Sea Fury'yi hazırla. Bak ben bu hafta sonu Sea Fury ile biraz uçup eve getirdim. İki buçuk sene sonra büyük bakıma girdi. Her bir köşesi elden geçti. Cowling'deki kırıklar onarıldı. Yarından sonra cowlingi boyamaya çalışacağım. Yani hafta sonuna kol uçuşuna hazır olacağız inşallah.

AT-6 TEXAN Test ve Kırım

Mesut, bu haberi duyunca şaşırdım ve üzüldüm. :'( Geçmiş olsun. Bir türlü yolunda gitmedi. Videoda uçuşu çok iyi görünüyordu, kumandadan çıkma sebebini tam olarak çözebildinmi? :-\

akan tekin' Alıntı:
Geçmiş olsun güzel modeldi

Akan abi teşekkür ederim .

Sümer Yamaner' Alıntı:
Mesut'cuğum geçmiş olsun. Her zamanki şeyler. :)
Sen Sea Fury'yi hazırla. Bak ben bu hafta sonu Sea Fury ile biraz uçup eve getirdim. İki buçuk sene sonra büyük bakıma girdi. Her bir köşesi elden geçti. Cowling'deki kırıklar onarıldı. Yarından sonra cowlingi boyamaya çalışacağım. Yani hafta sonuna kol uçuşuna hazır olacağız inşallah.

Sea fury hazır Sümer abi. 9 kanal JR alıcı aldım japon malı , böyle bi sorunla karşılaşmamak için. Benim modelin cowlinginde de çatlak var ama ilk uçuşu atlatınca el atıcam abi. Senin modelin fotoğrafını eklesene abi merak ettim.

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, bu haberi duyunca şaşırdım ve üzüldüm. :'( Geçmiş olsun. Bir türlü yolunda gitmedi. Videoda uçuşu çok iyi görünüyordu, kumandadan çıkma sebebini tam olarak çözebildinmi? :-\

Ömer abi model çok güzel uçuyordu ok gibi , 4 depo uçtum , okadar keyifliydiki anlatamam, şansızlık işte , elden bişey gelmez artık. Kumandadan çıkma sebebi orange alıcı olabilir belki. Daha önce hiç başıma gelmedi ama.

Mesut AKIN' Alıntı:
Sea fury hazır Sümer abi. 9 kanal JR alıcı aldım japon malı , böyle bi sorunla karşılaşmamak için. Benim modelin cowlinginde de çatlak var ama ilk uçuşu atlatınca el atıcam abi.

Ömer abi model çok güzel uçuyordu ok gibi , 4 depo uçtum , okadar keyifliydiki anlatamam, şansızlık işte , elden bişey gelmez artık. Kumandadan çıkma sebebi orange alıcı olabilir belki. Daha önce hiç başıma gelmedi ama.

Benin gordugum kadari ile ne yazik ki haberlesme gitti icin sanki Failsafe pozisyona girmis gibi :embarras: Yeni ucagimiza da orjinal alici yakisirdi zaten %p

Mesut AKIN' Alıntı:
Sea fury hazır Sümer abi. 9 kanal JR alıcı aldım japon malı , böyle bi sorunla karşılaşmamak için. Benim modelin cowlinginde de çatlak var ama ilk uçuşu atlatınca el atıcam abi. Senin modelin fotoğrafını eklesene abi merak ettim.

Bugün alel acele boyadım. İlk ciddi cowling onarımımdı. Yamuk yumuk ama güzel oldu. Keşke yanlışlıkla mat vernik atmasaydım üzerine. :)
Neyse abicim fotoğraflık değil. Sahada görürsün. Acemilik püskürüyor her yanından. Acaba cowlingi boyamadan önce macun niyetine kullanılabilecek birşey var mıdır?

AT-6 TEXAN Test ve Kırım

Birkaç fotoğraf çektim. Keşke onarım öncesi halini de çekseydim. O zaman aslında çok da kötü yapmadığım anlaşılırdı. :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eski gereksiz ya da hatalı yerlerdeki delikleri de kapattım. Cowling montaj deliklerini de kapatıp tekrar açtım (çok genişlemişlerdi). O bölgelere daha iyi bir dolgu yapabilseydim güzel olacaktı.

Sümer abi ilk tamir için güzel bence. Keşke macun atıp zımpara yapsaydın boyadan önce.

Mat vernik sorun değil 1000lik ince zımpara çek. Sonra parlak vernik at mis gibi olur

Sümer abi kaporta macunu diye geçen macundan. Ben sana getireyim abi unutmazsam pazar günü

Tamam Sümer abi.

Mesut AKIN' Alıntı:

her zaman diyorum 1000 tl verdiğimiz modeli 6 usd lik alıcıya emanet etmek pek mantıklı değil.
en doğru kararı vermişsin.