babam benim :)

furkin84

Uye
Merhaba arkadaşlar :saygilar: içimdeki heli hevesi sonmeyince babam gel gidiyoruz dedi şaşırdım Özdilek e götürdü ve 50 liraya bir 3.5 kanal heli aldi. Hersey süper heli kendi etrafında 360 derece dönüyor ve ileri geri fonksiyonu da var buda benim işimi görüyor ve yeterli performance de :)

Çok şanslısın Furkan, keyifli uçuşlar. :)
Ben senin yerinde olsam derslerime de sıkı çalışırdım mükafatı büyük. ;)

İyi uçuşlar Furkan. Babanın kıymetini bil! Benim de 6. sınıftaki oğluma bir heli sözüm var! Ama bir şartla; hiç bir derste not ortalaması 90'ın altın düşmeyecek!

Çok teşekkür ederim arkadaşlar :) uçuşu süper sanki vv911kullaniyorum bir tek sağa sola gidemiyor olsun diğer yönleri süper :)
Valla Türker abi notlar sağlam ;D

Furkan çok şanslısın, bende oğlumun sayesinde başladım bu hobiye, tamda senin dediğin gibi oğluma özdilekten bi helikopter aldım, sonrasında videolar filan izlerken hoooppp kendimi hobinin içinde buldum :)

Tahir bey RcX Özdilege gidin heli alcam deyin 50 lira lık bi heli var al onu istersen özelden barkod kodunu fişini filan gösteririm
birde helinin gaz kolunu bırakınca hover yapabiliyor v911 in klonu diyelim :lollol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Furkan V911 Neden BNF alınacak?

O bunu almadan önce idi kaldiriyim bi ara

Furkanım bende 100 liraya Asonic s032g aldim ama pek memnun değilim :) v922 alacam :)

peki v911 ile hiç uçuş yaptınmı peki ?
en azından biraz keyif alırdın ama 4 kanala hiç bulaşamam zaman,para kaybı diyorsan sen bilirsin be abi %p :saygilar: :)

Delikopter' Alıntı:
Furkan çok şanslısın, bende oğlumun sayesinde başladım bu hobiye, tamda senin dediğin gibi oğluma özdilekten bi helikopter aldım, sonrasında videolar filan izlerken hoooppp kendimi hobinin içinde buldum :)
Hüseyin abi babamada biraz video seyrettireyim belki hobiye girer :) ozaman dönem sonunu beklemem ;D