Bakalım bizim okul nasıl? Atelye arkasında sigara içen var mı?

İlgi Alanı
Uçak
Müzik bitince devamını kesmeyi unuttum :lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Epey bir yeriniz var gözüken Mehmet Bey. Turhal modelcilik için elverişli bir yer anlaşılan. :thumbup:

Birde videoları eklerken aşağıdaki gibi yaparsanız link olarak değil direk görüntü olarak karşımıza çıkar. ;)

Evet muzik cok erken bitmiş :laugh: Okul ve atolye kismi sahane :thumbup: Bir de windragon daha sakin ve dengeli ucabilse super olacak :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Epey bir yeriniz var gözüken Mehmet Bey. Turhal modelcilik için elverişli bir yer anlaşılan. :thumbup:

Birde videoları eklerken aşağıdaki gibi yaparsanız link olarak değil direk görüntü olarak karşımıza çıkar. ;)
Tavsiyenize uyacağım Türker Bey. Teşşekkürler.
Wingdragon Kolibandı ilişkisi ve ruder elevatörün özensizce yapmam ve kanat genişliği azlığı, kuyruğa kadar uzanan çubuğun motor eksen kaçıklığı, hafif yusuflu titrek kumanda tutuşu .. etkiliyor uçuşu. Gerçi bu modelden zevk almıyorum artık. Arttech pitts var. ilk denememde aceleci davranıp aileron ayarına bakmadan sol-sağ yer değiştirince çakıp 3 parçaya ayrıldı. Topladım (öğretmenden temiz..) Şu an kıyamıyorum uçurmaya o yüzden benzeri inşa aşamasında. Tavsiyelerine açığım.