S500 quadcopter siparis ettim bakalim begenecekmisiniz

gkbodrumtr

Bešiktaśıkkk
Dji s500 frame kit
Dji 980kv 2212 motor
Emax 30a esc
Dji naza m lite + gps
Radiolink At9 kumanda
5.8ghz 600mw fpv alici verici
5000 mah 11v lipo 3s 50c-100c
Digital satj aleti 80w
Karbon pervaneler

Nasil bunlar baslangic icin iyimidir.
Tavsiye ve önerileriniz cok onemli cok saolun simdiden.

Konfigürasyon tipik f450 için idealdir. s500 de olur.

Aşağıdaki konulara mutlaka uzun uzun vakit ayırıp, okuman faydalı olacaktır.

uçuş videonu bekliyoruz.

Mutlaka okucam cok yeniyim hocam. Parcalari arastirarak aldim f450 frame yapmamamin sebebi ilerisi icin s500 biraz daha buyuk gimbal falan icin s500 daha diye okudum zaten suannsadece okuyorum 1 aya anca gelir urunler. Cok tesekkur ederim simdiden videolarimi aticam

Selam Gokhan
Oncelikle insanlarin yasli veya genc pahali veya ucuz mutlaka bir hobby ile ugrasmasi gerektigi fikrindeyim. Sende guzel bir ise baslamissin tebrik ederim.

Simdi gelelim esas konuya. Senin toplamak istedigin modeli ben yeni bitirdim.Yakinda formda edindigim tecrubeleri paylasicagim. Herseyden once guvenlik birinci oncelik. Oyuzden sana tavsiyem once bu parcalar gelene kadar muhakkak kendine ufak bir quadkopter al ve bolca calis bana bayagi yardimi oldu.Tavsiyem (jjrc h36) 6 axis mini quad hem oryantasyonunu gelistirirsin hemde prensip olarak fikir kazanirsin. Bununla cok rahat evde uça bilrsin sorun yaratmaz.

Toplamak istedigin sistem guzel dji naza bende kullandim sen akili davranmissin lite versiyonunu almissin bunu kolaylikla m v2 donusturebilirsin. Ektra 100 euro vermene gerek kalmamis birde dji'nin komple seti var e305 veya e310 bunlar motor ve esc birbirine uyumlu setlerdir belki fiyat olarak senin istediginden biraz fazla olabilir ama uyum guzel olur. Ben hobbywing xrotor 40pro kullandim ve hobbywing internet sitesinden bu esc'nin hangi motoru tavdiye ettigine baktim oda sunnysky v2216 900 kv. Sonuç 1147 pervanelerle birlikte mükemmel. Toplam agirligim suan elimde 3S 2200 mah pillerimle(4200mah sipariş ettim yakinda elimde) 1250 gram ve yaklasik 10 dakika hoverda kalabiliyorum. Oyuzden motor esc uyumu cok onemli.Birde başlangıçta karbon pervanelerle baslama bence cok tehlikeli olabilir. Kolay gelsin herhangi bir konuda yardima ihtiyacin olursa bildigim kadari ile yardim ederim. Birde forumun icinde bilgi ve birikimi cok olan arkadaslar var ve neguzel bu bilgi ve birikimlerini boyle guzel bir ortamda bizlerle paylasiyorlar. Selamlar