Banggood sitesine giriş yapamıyorum

Erdoğan Ekşioğlu

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Tekrar selamunaleyküm.Banggood sitesine kayıtlı hem gmail hemde hotmail hesabım var.İki ilede siteye giriş yapmak istediğimde oturum açma bölümünde pazılı tamamla bölümmünde kimlik tanımlama hatası diyor.Anlamadım gitti neden böyle bir hata alıyorum.Önce hotmail hesabım vardı bu uyarıyı alınca dedim yeni bir hesap açayım gmail hesabı açtım alışveriş yaptım.Tekrar girmek istediğimde hem gamail hemde hotmail hesabımda kimlik doğrulama hatası veriyor çok tuhaf.Yardım ederseniz çok sevinirim

Şimdi tekrar denedim.Oturum aç menüsünde her şey tamam dediğiniz gibi imleçi kontrol ettim başlangıçta veya bitiminde boşluk varmı diye ama yok.Her şey normal imleci sağa kaydır yap bozu pazılıdaki resmi tamamla bölümünde resmi sağa kaydırdığımda kimlik doğrulama hatası diyor.Aynı imail ile çep telefonundan rahatlıkla giriş yapabliyorum hiç bir sorun olmadı şimdi denedim.Çok garip

Ömer bey kardeşim çerezleri temizledim değişen bir şey yok.Yine kimlik doğrulama hatası veriyor.Cepten hiç sıkıntı yok rahatlıkla giriş yapabiliyorum.Çok garip bir durum??☹

Telefonunuzdan girdiğinizde kimlik bilgilerinizi hesaptan kontrol edin ve hatta şifrenizi değiştirin . Bakalım ne gibi bir sonuç alacaksınız.

psiphon 3 diye bilgisayar id sini degistiren program var. 3 mb boyutunda indirip acin. psiphon acikken hersekilde aliexprese girebilirsiniz. bu program genelde kısıtlama getirilmis bilgisayarda youtube acabilmek icin kullanılıyor.